Nejdrsnější selfie! Za tuhle fotku se musel fanoušek omluvit světu | iSportLIFE | iSport.cz
Autor: rou
13.5.2014 • 16:45

Nejdrsnější selfie! Za tuhle fotku se musel fanoušek omluvit světu

Pořádný rozruch vzbudil ve světě cyklistiky fanoušek, který si na slavném Giru d'Italia pořídil selfie s Marcelem Kittelem. Na tom by nebylo nic tak špatného, kdyby ovšem autoportrét nevznikl bezprostředně poté, co se německý závodník po projetí cílem (mimochodem vítězném) zhroutil vyčerpáním na zem.Mladý Ir David McCarthy je obrovský cyklistický nadšenec, v neděli to ale s tím nadšením trochu přehnal. V cíli třetí etapy Gira d'Italia, které letos startovalo právě v Irsku, totiž ukořistil selfie s vítězem Marcelem Kittelem – ten ale zrovna nebyl ve stavu, aby se fotil s fanoušky.

Na McCarthyho hlavu se pak sesypala kritika prakticky z celého světa, třeba Cadel Evans označil jeho jednání za bezohledné, na Twitteru, kde původně fotku vystavil, na něho ostatní fanoušci dost nevybíravě útočili.

V úterý se pak za své selfie omluvil. "Marcelovi a všem lidem, kterých jsem se svou fotkou dotkl, se omlouvám. Nemyslel jsem si, že fotka vyvolá takovou nenávist proti mně a bude z toho taková kauza," napsal si na Twitter.

"V cíli jsem byl nadšený z toho, že vidím Marcela a chtěl jsem jeho fotku. Když se na to ale podívám zpětně, chápu, že načasování a místo bylo absolutně špatné. Upřímně se omlouvám," dodal McCarthy.

Vítěz dvou etap na letošním Giru Marcel Kittel navíc již ve slavném závodu nepokračuje.


Další články autora
 
26. dubna 2020
Praha
Už brzy
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud