Den se sexy sprinterkou: Atletky prsa nepotřebují, pálkovala čtenáře | iSportLIFE | iSport.cz
Autor: iSport.czjab
26.2.2019 • 11:55

Den se sexy sprinterkou: Atletky prsa nepotřebují, pálkovala čtenáře

Vstoupit do diskuse
0

Krásná a sakra rychlá! Česká reprezentační atletka Nikola Bendová dostala na jeden den do své správy oficiální instagramový účet deníku Sport. Zvládla to se stejnou grácií, jakou při sprintech předbíhá své soupeřky. Přesvědčte se sami!"Vlažná voda a citron, tím začínám každý den, je to takový můj rituálek. Zkuste to také, je to super," nalákala čtenáře 19letá Bendová , která ve velkém holduje také józe.

"Chci se zlepšit i v jiných věcech, než je posilovna a běhání, proto cvičím," vysvětlila oblíbený koníček Bendová, která má na jógu i vlastní trenérku.

Kromě výborných výkonů na tartanu se Bendová proslavila i tím, že chvíli před závodem si dělá ukazováčky na hlavě rohy a občas vyplázne i jazýček. Při sprintu už jdou ale podobné čertoviny stranou.

"Nemyslím na nic! Když při závodě náhodou myslím, tak to vždycky dopadne špatně. Takže běhám pokud možno s čistou hlavou," se smíchem prozradila atletka, která je šťastně zadaná. Rok a půl tvoří pár s fotbalistou Danielem Köstlem.

"Chodím na Anglo-německou obchodní akademii, mám individuální studijní plán a jsem ve čtvrtém ročníku," fajfkla si Bendová řadu otázek, které zjišťovaly její studijní povinnosti.

A Bendová neváhala zodpovědět i peprnější dotazy. "Proč atletky nemají žádna prsa? Protože žádná nepotřebují, ty Lojzo," s humorem napsala zvídavému instagramovému čtenáři.

Jak Bendová trénuje? Jak regeneruje? Podívejte se ve VIDEU a v GALERII:

O instagramový účet deníku Sport se na jeden den starala česká atletka Nikola Bendová.
O instagramový účet deníku Sport se na jeden den starala česká atletka Nikola Bendová.

Den se sexy sprinterkou: Atletky prsa nepotřebují, pálkovala čtenáře


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

23. srpna 2020
Praha
Přihlásit se
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud