Lucie Svěcená a její trénink: tuhle krásnou plavkyni není radno naštvat | iSportLIFE | iSport.cz
2.4.2019 • 05:00

Lucie Svěcená a její trénink: krásnou plavkyni není radno naštvat

Vstoupit do diskuse
0

Den Lucie Svěcené není rozhodně žádné válení u bazénu. Česká plavkyně ukázala na instagramovém účtu Superlife jak vypadá její třífázový trénink. Možná vás to překvapí, ale tahle křehká kráska umí rozdávat i pořádné rány.Den dvaadvacetileté Lucie Svěcené začíná ranním tréninkem. Po patnáctiminutové rozcvičce ji čekalo 5,6 kilometru. "Ráno mám vždy těžší část tréninku," vysvětlila svým fanouškům Lucka, kterou ani po dvou hodinách strávených v bazénu neopouštěl úsměv. 

Ještě před obědem měla česká plavkyně na programu další část tréninku, a to hodinu kickboxu. Ačkoliv nejde o úplně ženský sport, Lucie v něm našla velké zalíbení. "Kickbox mě šíleně baví, ale pomáhá mi i s kondičkou a výbušností. Navíc je to také skvělá změna po psychické i fyzické stránce. Až teď jsem si například uvědomila, že mám vůbec lýtka, která mě předtím nikdy nebolela," vysvětlila fanoušků benefity, které jí přináší lekce kickboxu.

Kolem třetí hodiny odpoledne čekala na Lucii Svěcenou poslední část trénku, tentokrát opět plavecká. Třífázové tréninky jsou však velmi náročné, a to dokonce i pro českou olympioničku, která se poté s fanoušky rozloučila. "Teď už pojedu domů, udělám si něco malého k večeři a budu jen odpočívat," řekla v závěru svého dne na Instagramu Superlife.

GALERIE | Podívejte se na den plavkyně Svěcené

Lucii ani po dvou hodinách strávených v bazénu neopouštěl úsměv.
Lucii ani po dvou hodinách strávených v bazénu neopouštěl úsměv.


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

23. srpna 2020
Praha
Přihlásit se
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud