18.10.2019 • 08:00

Další iSport LIFE závod startuje už tento víkend. Buďte u toho s námi!

Vstoupit do diskuse
0

Už v sobotu 19. října startuje další ze série iSport LIFE závodů. Tentokrát budou mít běžci možnost okusit rozmanitý terén Divoké Šárky. Přijďte si otestovat své běžecké dovednosti, nasát závodní atmosféru nebo jen zkrátka strávit příjemné dopoledne s celou rodinou.Další ze závodů pod hlavičkou iSport LIFE je za dveřmi. Už tuto sobotu 19. října odstartují v pražské Divoké Šárce stovky běžců, kteří se vydají na trať dlouhou sedm kilometrů. Zazávodit si budou tentokrát moci nejen dospělí, ale i děti. Ty budou rozřazeny do třech kategorií podle věku. Pro nejmladší kategorii je připravena trasa o délce 450 metrů, ročník 2010-2008 poběží 900 metrů a nejstarší děti čeká 1350 metrů.

Pokud jste se stále nestihli přihlásit, nevadí. Možnost registrace malých i velkých běžců bude i na místě. Stačí dorazit dopoledne mezi 9 až 11 hodinou na parkoviště u kempu Džbán. Dětský závod startuje v 10 hodin, dospělí budou vybíhat hodinu a půl po nich.

Kromě toho, že můžete v tento den předčít sami sebe, připravili jsme pro vás ještě jednu speciální výzvu. Na start našeho závodu dospělých se postaví i půvabná sprinterka Zdeňka Seidlová. Pokud se vám podaří při závodě českou atletku překonat, budete zařazeni do slosování o běžecké boty Columbia Montrail, které čekají na dva z vás. Třetí vylosovaný výherce pak získá víkendové zapůjčení vozu Škoda Kamiq!

Bez ohledu na čas bude pro každého malého i velkého závodníka v cíli připravena medaile. V ceně startovného je také profesionální časomíra, SMS s výsledkem, elektronický pamětní diplom, občerstvení a úschovna věcí. Po závodě se pak můžete těšit na bohatou tombolu plnou cen.

Na všechny účastníky čeká ještě jedno velké překvapení. Osobně se tu budete moci setkat s patronkou dětského závodu – českou olympioničkou Šárkou Strachovou, která závod odstartuje a povede rozcvičku. Tak přijďte za Šárkou do Šárky a užijte si den plný sportování s celou rodinou! Veškeré potřebné informace najdete v propozicích na webu.

Partnery iSport LIFE závodu divokou Šárkou jsou: Columbia, Hello bank, Auto Podbabská, BCE. Vřelé díky za poskytnutí zázemí patří SK Aritma Praha v Kempu Džbán.

Titulární partner Columbia by vám rád představil tyto produkty, které můžete zakoupit například ZDE.

Běžecká obuv Columbia Montrail ALPINE FTG umožňuje lépe vnímat povrch terénu pro efektivní došlap a zvyšuje tak běžecký výkon. Byla vytvořena podle technických požadavků a potřeb vrcholových atletů pro běh na delší vzdálenostiFoto Columbia

Trička i běžecké šortky jsou pak vybaveny kombinací technologií Omni Shade, která chrání před nežádoucími slunečními paprsky, Omni-Wick, která odvádí vlhkost od těla a umožňuje její rychlé odpařování, revoluční potem aktivovanou chladící technologií Omni-Freeze ZERO, která díky polymeru ve tkanině snižuje celkovou teplotu materiálu, urychluje proces odvádění vlhkosti a zajišťuje okamžité ochlazení s dlouhotrvajícím účinkemFoto Columbia

Lehce sbalitelná větrovka Columbia Montrail FKT v dámském provedeníFoto Columbia


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

18. září 2021
Brno
Výsledky
16. října 2021
Praha
Výsledky

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud

{# Inicializace knihovny pro opozdene nacitani zdroju #}