Marpo na iSport LIFE závodě v Praze! Zvládnete jej předehnat? | iSportLIFE | iSport.cz
3.3.2020 • 11:02

Marpo na iSport LIFE závodě v Praze! Zvládnete jej předehnat?

Vstoupit do diskuse
0

Závody pod hlavičkou iSport LIFE se dočkaly proměny. Více zábavy, slavní hosté, workshopy pro děti i tombola o hodnotné ceny. To vše a mnohem více zažijete v srpnu na našem prvním letošním závodě v Milíčovském lese, kde si můžete zazávodit po boku rappera a bojovníka Marpa.Přijďte 23. srpna otestovat svou kondičku na 6,4 kilometru dlouhou trať do Milíčovského lesa v Praze. Připravena bude i speciální zkrácená verze závodu pro děti, které budou rozřazeny do kategorií podle věku.

Kromě skvělé běžecké atmosféry vás čeká bohatý doprovodný program spojený se sportovními osobnostmi. Jednou z prvních potvrzených hvězd je rapper a bojovník Otakar Petřina alias Marpo. Právě s ním budete moci poměřit své síly, protože se akce zúčastní coby jeden ze závodníků. Tak co, zvládnete jej předehnat?

Podívejte se, jak to na iSport LIFE závodech vypadalo loni.

V minulém roce byla ambasadorkou závodů Lucie Šafářová
V minulém roce byla ambasadorkou závodů Lucie Šafářová

Podpořit běžce dorazí i patronka závodů Šárka Strachová, bývalá mistryně světa v alpském lyžování. Stejně jako loni dohlédne na běžce při rozcvičce a vyprovodí je na start.

Kromě známých osobností, tomboly a doprovodného programu se můžete těšit i na profesionální zázemí a skvěle značenou trať. V ceně startovného je medaile, elektronický diplom, občerstvení a především nezapomenutelný zážitek! Tak pojďte do toho s námi, čas na registrace se krátí!

Při registraci a platbě do 5. 8. 2020 navíc získáte triko s originálním designem navrženým speciálně pro tento závod.

REGISTRACE NA ZÁVOD ZDE


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

23. srpna 2020
Praha
Přihlásit se
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud