Nová nezávislá rubrika "Testy" vám umožní orientovat se v oblečení i technice na sportovním trhu | iSportLIFE | iSport.cz
2.1.2019 • 00:00

Nová nezávislá rubrika "Testy" vám umožní orientovat se v oblečení i technice na sportovním trhu

Vstoupit do diskuse
0

Jsou nové hodinky renomované značky předraženou hračkou, nebo slibované vychytávky opravdu fungují? Má tato běžecká bunda skutečné funkční vlastnosti nebo je jen předraženou neprodyšnou pláštěnkou? Nová rubrika se již brzy zaplní nezávislými testy našich redaktorů.Zatímco aplikace Superlife je tu pro vás již pět let, web v tom pravém významu vzniká dneškem. Proto je naše rubrika "Testy" prázdná. V tuto chvíli již pracujeme na článcích, které ji postupně zaplní. Budeme se těšit, že vám naše zkušenosti přiblíží jednotlivé sportovní produkty z praktické stránky. Testujeme je totiž na sobě!

Těšit se můžete zejména na běžeckou obuv, oblečení a doplňky jako jsou například batohy. Neopomeneme i techniku - sporttestery, aplikace, čelovky a další. 


Témata:  Superlifetest
Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

Sport 2020

Tour de France 2020: Vše o 107. ročníku
Trasa a etapy TdF 2020 Startovní listina a týmy na TdF 2020 Vítězové a historie Tour

US Open 2020
Pavouk Ženy Pavouk Muži Vše o US Open 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

23. srpna 2020
Praha
Výsledky
12. září 2020
Brno
Výsledky
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud