Nová nezávislá rubrika "Testy" vám umožní orientovat se v oblečení i technice na sportovním trhu | iSportLIFE | iSport.cz
2.1.2019 • 00:00

Nová nezávislá rubrika "Testy" vám umožní orientovat se v oblečení i technice na sportovním trhu

Jsou nové hodinky renomované značky předraženou hračkou, nebo slibované vychytávky opravdu fungují? Má tato běžecká bunda skutečné funkční vlastnosti nebo je jen předraženou neprodyšnou pláštěnkou? Nová rubrika se již brzy zaplní nezávislými testy našich redaktorů.Zatímco aplikace Superlife je tu pro vás již pět let, web v tom pravém významu vzniká dneškem. Proto je naše rubrika "Testy" prázdná. V tuto chvíli již pracujeme na článcích, které ji postupně zaplní. Budeme se těšit, že vám naše zkušenosti přiblíží jednotlivé sportovní produkty z praktické stránky. Testujeme je totiž na sobě!

Těšit se můžete zejména na běžeckou obuv, oblečení a doplňky jako jsou například batohy. Neopomeneme i techniku - sporttestery, aplikace, čelovky a další. 


Témata:  superlifetest
Další články autora
 
1 Praha,
Milíčovský les: 16. 3.
Výsledky
2 Ostrava,
Bělský les: 13. 4.
Výsledky
3 Brno,
zoo: 14. 9.
Výsledky
4 Praha,
Divoká Šárka: 19. 10.
Výsledky
5 Říčany,
les: 9. 11.
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. K webu patří též trackovací aplikace Superlife pro všechny nadšené sportovce. Přijmi výzvu!

Články odjinud