Šíleně barevné, perfektní střih. Trendy v oblékání určuje i šampionka z OH | iSportLIFE | iSport.cz
29.7.2019 • 05:00

Šíleně barevné, perfektní střih. Trendy v oblékání určuje i šampionka z OH

Pro některé není důležité vyhrávat, ale dobře vypadat na fotkách. Tedy, občas je důležité pro oboje, ale vyladěný outfit má vždy přednost. Podívejte se na to nejlepší z dámského sportovního oblečení, ve kterém zazáříte při každé příležitosti.Sportovní oblečení už dávno není pouze černé. Pestré barvy jsou stále častější a stále žádanější.

Na jedné straně tak stojí značky s umírněnou kolekcí, která osloví konzervativní část sportující populace, zatímco na straně druhé nalezneme šílené vzory vyvedené v pestrých barvách. Tento trend už můžeme sledovat i v pánských kolekcích, ale mnohem více je vidět u ryze dámských značek. Ostatně už samotná skutečnost, že existují značky sportovního oblečení určeného pouze pro ženy byla ještě pár let zpátky naprosto nemyslitelná.

V dnešním článku si představíme tři značky dámského sportovního vybavení, které patří mezi nejpovedenější a zároveň nejoblíbenější.

Dámské oblečení Kari Traa
Dámské oblečení Kari Traa

Kari Traa

Norská značka pojmenovaná podle své zakladatelky - několikanásobné olympijské medailistky v akrobatickém lyžování (zlato ze ZOH v Salt Lake City). Kari Traa byla jednou z vůbec prvních značek, které se soustředily čistě na ženy. Základ tvoří kvalitní funkční materiály a střihy na míru dámské postavě. Zároveň by se to ale neobešlo bez výrazného designu a kombinace jednobarevných kousků s těmi pestrobarevnými. Kari Traa proslavily zejména barevné legíny s charakteristickým vzorem.

Dámské oblečení Kari TraaDámské oblečení Kari TraaFoto Kari Traa

Nessi

Česká odpověď na světové dámské značky. Nessi je ze 100 procent postavena na designu, který je u některých modelů opravdu šílený. Použitý materiál ale není vůbec špatný a bez potíží uspokojí i ambiciózní sportovkyně. Další obrovskou výhodou Nessi je pořizovací cena, která je o poznání nižší, než u jiných výrobců.

Dámské oblečení NessiDámské oblečení NessiFoto Nessi

Crazy Idea

Italská legenda mezi sportovním oblečením. Crazy začínala jako malá značka určená pro skialpinisty a horaly. Postupem času se ale rozvinula do plnohodnotného výrobce, který pokrývá všechny letní i zimní vytrvalostní sporty, která mají něco společného s pobytem v horách. Crazy Idea, jak už název napovídá, se nebojí ani těch nejšílenějších nápadů. Kraťasy s designem džínsů, nebo trička s potiskem napodobujícím flanelovou košili jsou tak pouze lehkou ukázkou toho, na co se můžete u této značky těšit.

Dámské oblečení Crazy IdeaDámské oblečení Crazy IdeaFoto Crazy Idea

Dámské oblečení Kari Traa
Dámské oblečení Kari Traa


Další články autora
 
1 Praha,
Milíčovský les: 16. 3.
Výsledky
2 Ostrava,
Bělský les: 13. 4.
Výsledky
3 Brno,
zoo: 14. 9.
Výsledky
4 Praha,
Divoká Šárka: 19. 10.
Přihlásit se
5 Říčany,
les: 9. 11.
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. K webu patří též trackovací aplikace Superlife pro všechny nadšené sportovce. Přijmi výzvu!

Články odjinud