Autor: jabmah
5.7.2016 • 15:14

Dře do mrtva! Nestrašil po vážném zranění ladí na NHL: Jde to nahoru!

Vstoupit do diskuse
0

Letní příprava hokejisty ladícího na sezonu v NHL je záhul, nic pro smrtelníky. Své o tom ví forvard Caroliny Hurricanes Andrej Nestrašil, patron aplikace Superlife, který po těžkém zranění trýzní spolu s dalším útočníkem Martinem Frkem tělo v posilovně v pražských Vysočanech."Tři měsíce jsem se nehýbal, dnes jsem absolvoval trénink na funkční sílu. Je to důležité, aby se svaly propojovaly a celé tělo a hlavně záda držely lépe," prozradil náplň více než hodinu dlouhé jednotky Nestrašil.

Na odchovance pražské Slavie při suchém tréninku dohlížel bývalý atlet a kondiční trenér Petr Klofáč. "Andrej dělá velké pokroky. Držíme se plánu, dnes si dokonce mohl ještě přidat nad rámec tréninku," pochválil Nestrašila Klofáč.

"Začínám už čtvrtý týden přípravy a cítím se o 50 procent lépe, takže to jde tím správným směrem," uzavřel 25letý patron aplikace Superlife.

Nestrašil dře v posilovně: Tři měsíce jsem se nehýbal, ale jde to nahoru!
Video se připravuje ...


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

18. září 2021
Brno
Výsledky
16. října 2021
Praha
Výsledky

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud

{# Inicializace knihovny pro opozdene nacitani zdroju #}