Překonej ostatní i sám sebe. Superlife připravil novinku - celoroční výzvy | iSportLIFE | iSport.cz
Autor: iSport.cz
11.1.2018 • 13:57

Překonej ostatní i sám sebe. Superlife připravil novinku - celoroční výzvy

Vstoupit do diskuse
0

Nový rok - nové výzvy. Aplikace Superlife se vrací k oblíbené tradici a od ledna dává svým uživatelům možnost plnit výzvy, soutěžit v nich o zajímavé ceny a především šanci porovnat se s ostatními sportovci. V článku najdete seznam těch nejzajímavějších "celoročních" výzev, další budou odtajněny časem. Za každou výzvu dostanou ti, co splní, 400 bodů! Jdete do toho s námi?1.) Zaznamenej alespoň 182,5 hodiny pohybu za celý rok

Superlife ti přináší první celoroční výzvu. Výzvu, která tě může motivovat k ještě zajímavějším aktivitám, tréninkům, nebo prostě jen k pohybu. Tvou metou je 182,5 hodiny pohybu - v součtu za celý rok. To je 10 950 minut, to je půl hodiny každý den v roce. Výzvu můžeš naplnit kombinací jakýchkoliv aktivit (chůze, běh, kolo, in-line, lyže, koloběžka). Zaznamenej v aplikaci Superlife alespoň 182,5 hodiny pohybu v období od 1. ledna do 31. prosince 2017 a speciální trofej a 400 bodů jsou tvoje.

2.) Nachoď za rok alespoň 2000 kilometrů

Začátek roku bývá dobou nových předsevzetí. S jarem už si na ně ale málokdo vzpomene... Superlife tě nenechá zapomenout! Budeme ti kilometry pěkně přičítat, jeden za druhým, den za dnem, týden za týdnem... Ty sám rozhodneš, jak rychle se ta magická číslovka přiblíží. Dokážeš do konce roku 2018 dosáhnout mety dvou tisíc nachozených kilometrů?

3.) Naběhej za rok alespoň 1600 kilometrů

4.) Najezdi za rok na kole alespoň 6000 kilometrů

5.) Najezdi za rok na in-linech/lyžích alespoň 3000 kilometrů

6.) Najezdi za rok na koloběžce alespoň 4500 kilometrů

Za každou splněnou výzvu bude 400 bodů!


Témata:  sportSuperlifevýzvy
Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

23. srpna 2020
Praha
Výsledky
12. září 2020
Brno
Výsledky
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud