Na podzim startují iSport LIFE závody. Buďte u toho a získejte originální triko | iSportLIFE | iSport.cz
8.7.2021 • 12:47

Na podzim startují iSport LIFE závody. Buďte u toho a získejte originální triko

Vstoupit do diskuse
0

Je rozhodnuto. I letos se příznivci sportu dočkají oblíbených iSport LIFE závodů. Běžci mohou poměřit své síly na akcích v Praze i Brně, kde vás jako už tradičně kromě skvělého sportovního zážitku čeká i bohatý doprovodný program pro celou rodinu s tombolou a hrami pro děti.Kvůli epidemii nebylo do poslední chvíle jasné, jaký bude pro tento rok osud iSport LIFE závodů. Díky příznivé situaci se ale nakonec vaše oblíbené závody uskuteční i letos. A jako každým rokem to bude velké!

První z běžeckých akcí je v plánu na sobotu 18. září v Brně. Připravena pro vás bude unikátní trať přes brněnskou zoo, na které uvidíte výběhy lachtanů, žiraf nebo třeba ledního medvěda. Ke startovnému navíc každý získá vstupenku do zoo a k ní druhou zcela zdarma. Po sportovním výkonu si tak můžete s rodinou či přáteli prohlédnout celý areál.

Druhý závod vás čeká v sobotu 16. října. Tentokrát budete mít možnost proběhnout se v přírodě Milíčovského lesa v Praze, kde vás prověří trať dlouhá 6,4 kilometru.

Na obou letošních závodech bude jako již tradičně připravena bohatá tombola, doprovodný program se soutěžemi pro děti a spousta dalších překvapení. Jediným rozdílem oproti předchozímu ročníku je cena startovného, kterou jsme pro vás snížili!

Startovné na oba závody můžete koupit již nyní od 290 Kč pro dospělé a za 100 Kč pro děti. Pokud se stihnete zaregistrovat včas, získáte navíc v ceně startovného i triko s originálním potiskem tohoto ročníku.

Přijďte ukázat, co máte na trénováno. Těšíme se na vás!

Podrobné informace + registrace na závod v brněnské zoo ZDE > > >

Podrobné informace + registrace na závod v Milíčovském lese ZDE > > >

 

Na loňský iSport LIFE závod dorazil i MMA zápasník Jiří Procházka

Podívejte se, jak vypadaly předchozí ročníky iSport LIFE závodů
Podívejte se, jak vypadaly předchozí ročníky iSport LIFE závodů


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

18. září 2021
Brno
Přihlásit se
16. října 2021
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud