Reflex nominoval osobnosti roku. Mezi nimi Krejčíková, Kolář či Vrána | iSportLIFE | iSport.cz
Autor: Reflex.cz
28.7.2021 • 17:56

Reflex nominoval osobnosti roku. Mezi nimi Krejčíková, Kolář či Vrána

Vstoupit do diskuse
0

Časopis Reflex už třetím rokem pořádá unikátní celoroční projekt Hvězdy Reflexu, jehož smyslem je poukázat na osobnosti, které mají na svědomí často nenápadné, ale přesto hvězdné činy. Redakce Reflexu každý měsíc nominovala pět osobností za jejich inspirativní, užitečné a mnohdy odvážné skutky. Potkat se nejen s nimi, ale i se zástupci redakce, můžete 5. srpna na akci Letní tančírna Reflexu na pražské žofínské zahradě v 17 hodin.Jelikož pandemie koronaviru zamíchala se životem náš všech, objevilo se také více lidí, kteří si zasloužili obdiv a poctu za různé činy. Proto redakce Reflexu nominovala v březnu dokonce 15 osobností. Na listině Hvězd Reflexu tak figuruje 75 nominantů. Mezi nimi například i tenistka Barbora Krejčíková za dvojitý triumf na grandslamovém turnaji French Open, slavistický brankář Ondřej Kolář za odvážný návrat na hřiště nebo hokejista Petr Vrána, který si v nedávné době prošel nelehkou životní situací. Kompletní přehled nominovaných najdete ZDE.

 „Pokládali jsme za doslova životně důležité ukázat následováníhodné činy, vítězství v potu tváře, projevy solidarity, občanské statečnosti, jakož i podnikatelské, vědecké, medicínské úspěchy a povedené kulturní počiny,“ říká autor projektu Milan Tesař.

Celý projekt Hvězdy Reflexu vyústí ve veřejné vzdání pocty všem osobnostem 5. srpna v zahradách paláce Žofín. Ráz taneční zábavy zrežíruje Ondřej Havelka se svými Melody Makers, kteří mixují pulzující rytmy swingu se strhující show. Humornou podívanou doplní vystoupení permanentního srandisty Petra Čtvrtníčka, jenž svou osobitou improvizací pobaví nejednou scénkou. Jako host si přijde zazpívat i Dan Bárta.

V ojedinělém vystoupení se představí operní pěvkyni Miroslava Časarová kterou doplní přední český klavírista Ivo Kahánek.

Kromě hudebních čísel se můžete těšit na exkluzivní besedy s Hvězdami Reflexu ale i na nezapomenutelnou školu swingu, díky níž budete excelovat na dalších swingových koncertech.

V rytmu houpavých boků zůstane i afterparty, kterou rozjede DJ James Wing. Ten nabídne hudební mix nabitý jedinečnými peckami electro swingu, které roztančí každého.

Vstupenky na Letní tančírnu Reflexu koupíte ZDE.

Letní tančírna Reflexu Letní tančírna ReflexuFoto Reflex


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

18. září 2021
Brno
Výsledky
16. října 2021
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud