Před hotelem Hondurasu na fotbalovém MS se prý střílelo | iSport.cz
17. června 2014 • 11:11

Před hotelem Hondurasu na fotbalovém MS se prý střílelo

Neklidnou noc mají za sebou v dějišti mistrovství světa fotbalisté Hondurasu. Před jejich hotelem v Porto Feliz došlo podle jejich stížnosti zhruba dvě hodiny po půlnoci ke krátké přestřelce, údajně mezi policií a ozbrojenými lupiči, kteří prchali ze sousedního města Sorocaba, kde ukradli bankomat. Brazilská policie ale popřela, že by v této oblasti zasahovala.


Podle policejního důstojníka, který si nepřál být jmenován, se u hotelu vůbec nemuselo střílet. Fotbalisty mohly vyděsit zvuky způsobené zábavní pyrotechnikou nebo výfukem. Na ulici se údajně nenašly žádné nábojnice a na hotelu ani na okolních budovách nebyly nalezeny žádné stopy po výstřelech.

Zástupci národního týmu Hondurasu nahlásili událost FIFA a požadují posílení bezpečnostních opatření. Před hotelem Transamérica podle jejich tvrzení zaznělo několik výstřelů, což šéfa bezpečnosti honduraské reprezentace znepokojilo. "Samozřejmě, že nás to zneklidnilo. Musí se to vyšetřit," prohlásil Saúl Bueso Mazariegos.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud