17. června 2014 • 11:11

Před hotelem Hondurasu na fotbalovém MS se prý střílelo

Autor:
Neklidnou noc mají za sebou v dějišti mistrovství světa fotbalisté Hondurasu. Před jejich hotelem v Porto Feliz došlo podle jejich stížnosti zhruba dvě hodiny po půlnoci ke krátké přestřelce, údajně mezi policií a ozbrojenými lupiči, kteří prchali ze sousedního města Sorocaba, kde ukradli bankomat. Brazilská policie ale popřela, že by v této oblasti zasahovala.


Podle policejního důstojníka, který si nepřál být jmenován, se u hotelu vůbec nemuselo střílet. Fotbalisty mohly vyděsit zvuky způsobené zábavní pyrotechnikou nebo výfukem. Na ulici se údajně nenašly žádné nábojnice a na hotelu ani na okolních budovách nebyly nalezeny žádné stopy po výstřelech.

Zástupci národního týmu Hondurasu nahlásili událost FIFA a požadují posílení bezpečnostních opatření. Před hotelem Transamérica podle jejich tvrzení zaznělo několik výstřelů, což šéfa bezpečnosti honduraské reprezentace znepokojilo. "Samozřejmě, že nás to zneklidnilo. Musí se to vyšetřit," prohlásil Saúl Bueso Mazariegos.

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze