4. února 2018 • 19:05

Hlasy trenérů po utkání 47. kola extraligy Litvínov - M. Boleslav

Autor:
Hlasy trenérů po utkání 47. kola hokejové extraligy HC Verva Litvínov - BK Mladá Boleslav:


Radim Skuhrovec (Litvínov): "Z naší strany to byl zlepšený výkon oproti minulému utkání. Konečně jsme vyhráli, všichni po tom už dlouho toužili. Sahali jsme po třech bodech, hosté ale srovnali. Jsme ale šťastní, že jsme získali bod navíc. Byla tam spousta nepřesností, ale z naší strany si hra pomalu sedá. Jsem přesvědčený o tom, že výkony půjdou ještě nahoru."

Viktor Ujčík (Mladá Boleslav): "Pro nás to byl další důležitý zápas. Bohužel dopadl tak, jak dopadl. Jeli jsme sem s vědomím, že se Litvínov zvedl. Sledovali jsme jejich utkání. Hodně bruslí, dohrávají souboje, jsou agresivní. Věděli jsme, že nás nečeká jednoduché utkání. Bylo znát, že se oba týmy nacházejí tam, kde jsou. Bylo tam spousta nepřesností. Zklamali jsme v přesilových hrách. Byli jsme bezzubí a ještě jsme inkasovali. Nakonec jsme byli rádi za bod."

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze