7. února 2018 • 13:14

Bohemians 1905 angažovali obránce Bederku a záložníka Závišku

Autor:
Fotbalisté Bohemians 1905 získali první dvě zimní posily. Obránce Jiří Bederka do pražského klubu přestoupil z druholigového Hradce Králové a podepsal smlouvu do června 2020, záložník Jan Záviška přišel z Jihlavy na půlroční hostování s opcí.


Oba dvaadvacetiletí hráči, kteří za "Klokany" nastupovali už v přípravě, působili v mládežnických týmech Sparty a během hostování v druholigových Pardubicích (2014/15) je vedl současný trenér Bohemians Martin Hašek.

Stoper Bederka má na kontě tři prvoligové starty v hradeckém dresu. "Po odchodu Petra Buchty, kdy jsme chtěli, aby měl šanci získat větší herní vytížení, jsme hledali nového stopera. Typologicky se nám hodil do sestavy," řekl pro web vršovického celku sportovní ředitel Miroslav Držmíšek.

Krajní záložník Záviška za Jihlavu odehrál v nejvyšší soutěži 12 utkání a vstřelil dva góly. "Takový hráč nám v kádru chyběl, chtěli jsme po odchodu Milana Jiráska doplnit tým o rychlého záložníka," uvedl Držmíšek.

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze