Portugalský fotbalista Nani se vrací do Sportingu Lisabon | iSport.cz
11. července 2018 • 22:09

Portugalský fotbalista Nani se vrací do Sportingu Lisabon

Autor:
Zkušený portugalský fotbalista Nani se podruhé vrací do Sportingu Lisabon, v němž zahájil profesionální kariéru. Jednatřicetiletý mistr Evropy z roku 2016 přichází z Valencie, jež mu umožnila odejít jako volnému hráči.


Nani ve Sportingu debutoval v roce 2005 a o dva roky později přestoupil do Manchesteru United, jehož hráčem byl osm let. V sezoně 2014/15 se poprvé do Sportingu vrátil na hostování, poté hrál za Fenerbahce, Valencii a letos na jaře za Lazio Řím. Nepříliš povedené působení v Itálii podle všeho Naniho stálo účast na mistrovství světa.

Angažmá stodvanáctinásobného portugalského reprezentanta Naniho by mělo přinést do Sportingu více klidu po bouřlivých posledních měsících. Po květnovém útoků radikální části fanoušků na členy týmu odešlo z klubu devět fotbalistů i trenér Jorge Jesus. Jeho funkci převzal pouze na necelé dva týdny Srb Siniša Mihajlovič, jehož ale následně zvolený nový prezident odvolal a na jeho místo angažoval Josého Peseira.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud