Československo, tragikomická fraška a noční ranní show #takurcite | iSport.cz
Adam Nenadál
23. února 2013 • 05:00

Československo, tragikomická fraška a noční ranní show #takurcite

Jarní část fotbalové Gambrinus ligy začala v pořádně nepříjemném počasí
TOP VIDEA
iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali? iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali?
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
VŠECHNA VIDEA ZDE

TÝDEN NA TWITTERU | Pravidelná rubrika na serveru iSport.cz s názvem #takurcite, která přináší další komentovaný přehled nejzajímavějších sportovních tweetů, je tu s novým pokračováním. Co naštve Martinu Navrátilovou a jak vidí soud s Oscarem Pistoriusem Gary Lineker?Tohle vydání #takurcite je až povážlivě plné fotbalu. Jak by také ne? Venku poletuje sníh a skučí studený vítr, takže modří už vědí – v Česku začíná jarní část fotbalové ligy. Fanoušci, rychle na tribuny! Třeba budete mít štěstí a nebude pod nulou. A proč to je takhle každý rok? Inu, protože to tak bylo vždycky. Tak proč to měnit.

Ani já nevím, co bych dodal. Fotbalové jaro v Česku může vypuknout!

„Jestli byl Pistorisu na steroidech, pak je celá olympiáda festival dopingu,“ zamyslel se baskytarový mág a velký sportovní fanoušek Flea z Red Hot Chili Peppers. Vítej na planetě Zemi, Fleo.

„Právě jsem viděla, jak Dick Cheney mluví v souvislosti se schůzkou al-Kájdy v Praze o Československu místo o České republice,“ podivila se Martina Navrátilová. „Ale co, vytáhli jsme na Irák, aniž bychom rozlišovali mezi sunnity a šíity, tak Československo není zas až takový problém,“ ulevila si vzápětí.

Držíme palce!

Jan Rezek začíná být nejzábavnějším českým fotbalistou na Twitteru. Prostořeký útočník už to při trápení Arsenalu s Bayernem nevydržel a prostřednictvím Twitteru rázně vyzval kouče Wengera ke střídání. A jak se ukázalo, další průběh utkání mu dal za pravdu – Rosický hru oživil. Další argument pro přívržence stále populárnějšího hashtagu #WengerOut

„Soud s Pistoriusem začíná připomínat frašku. Kdyby nešlo o takovou tragédii, bylo by to až komické,“ povzdechl si Gary Lineker. Zbývá smutně dodat už jen #takurcite

Kdo ví, komu z hvězd současného plzeňského kádru pomůže současná jízda Viktorie k zajímavému zahraničnímu angažmá jako jejich předchůdci Petru Jiráčkovi.

Pozdní (nebo spíše brzký) návrat sparťanů z Londýna. Škoda, že se nepovedlo dotáhnout k velkému finále i tu večerní show na Stamford Bridge – stála za to!

„Pilotem na pár hodin.“ Tak tímhle Ronaldo definitivně dokázal to, co o něm mnozí říkají: že je všestrannější než Messi. Čím bude kontrovat Argentinec? Řízením ponorky?

 
Články odjinud


Články odjinud