Sporťákovo KO: I want some nasty! Reprezentace je až moc hodná | iSport.cz
Adam Nenadál
28. března 2019 • 17:17

Sporťákovo KO: I want some nasty! Reprezentace je až moc hodná

TOP VIDEA
Souček si plní sen, Anglie byla na prvním místě, říká Paska. Jaké má plány s Hložkem? Souček si plní sen, Anglie byla na prvním místě, říká Paska. Jaké má plány s Hložkem?
Litvínov - Plzeň: Premiérovou trefu si zapsal za domácí Akim Aliu, 3:1 Litvínov - Plzeň: Premiérovou trefu si zapsal za domácí Akim Aliu, 3:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Reprezentace má za sebou dvě srážky s realitou a dvě prohry s celkovým skóre 1:8. Zatímco ve Wembley to byl výbuch, v Edenu drželi Češi s ospalými Brazilci v první půli krok a David Pavelka na svůj gól do sítě „kanárků“ nezapomene do konce života. „Zasloužené porážky od fotbalových gigantů nemohou soudným fanouškům nějak zásadně zkazit náladu, je rok 2019 a dobře víme, na čem s nároďákem jsme. Chtěl bych se ale zastavit u toho, co říkal Vlastimil Palička po duelu ve Wembley – že úcta k soupeři a prostředí byla přehnaná,“ zazní v novém díle Sporťákova KO.„Máme respekt k soupeři a jeho kvalitám, jsme nadšení z Wembley, máme pokoru… to všechno je fajn, ale coby fanoušek se nemůžu zbavit pocitu, že je toho až moc,“ zní výtka směrem k Šilhavého týmu.

Souhlasíte? Podívejte se na VIDEO.

 
Články odjinud


Články odjinud