12. dubna 2018 • 11:45

Koukalová vytáhla biatlon nahoru, teď ale její dávkovaná zpověď rozděluje

TOP VIDEA
Trenér Slavie Trpišovský: Bordeaux se teď nedaří, chceme toho využít Trenér Slavie Trpišovský: Bordeaux se teď nedaří, chceme toho využít
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Diop měl být vyloučen, Královec přehlédl jeho fauly ZLATÁ PÍŠŤALKA: Diop měl být vyloučen, Královec přehlédl jeho fauly
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bylo to další drsné odhalení. Že nic není, jak se může zdát. A že i za úsměvy české biatlonové královny se ne vždy skrývalo štěstí, ale pořádná šmouha, kterou ona držela v pozadí. Až doteď. Povídání vítězky ankety Sportovec roku 2017 v její biografii „Jiná“ je syrové čtení.A po rozhovorech z předchozích týdnů se zdá být jako hořká tečka jedné pohádky, kterou sama stavěla. Pro mnohé to může být kruté prozření – biatlon, který se za poslední roky v očích fanoušků prezentoval právě jako ten „nezkažený“ a „krystalicky čistý“, jako by se prostě v tomto směru zařadil po bok dalších disciplín, kde fungují zákonitosti běžného kolektivu.

Možná ještě o to více, že biatlonisté tráví spolu 95 % času od podzimu do jara. A pak znovu, znovu. Ponorka, o níž se říkalo, že nepanuje, asi logicky panovat musí. Že to klape? Jak kdy. A evidentně jak u koho... Radši se s tím smiřme. Protože jinak je z toho pak takovéto kruté prozření.

Zpověď ostře cílí hlavně na trenéra Jindřicha Šikolu, ale nevynechává ani Veroniku Vítkovou. Že tyto dvě biatlonistky nepatřily právě k největším kamarádkám, byl v kuloárech dlouho nepsaný fakt – i proto jste nikdy za celé období nenarazili na něco jako společný dvojrozhovor. Evidentně ale nezůstalo jen u sportovní rivality.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze