Sportovní i finanční (de)motivace. Beauguel proti Plzni? Nedává to smysl | iSport.cz
7. prosince 2018 • 12:30

Sportovní i finanční (de)motivace. Beauguel proti Plzni? Nedává to smysl

TOP VIDEA
Sparta - Karviná: Demolice, 0:3! Kolaps Chipcia a Nity, Wágner přidává třetí úder Sparta - Karviná: Demolice, 0:3! Kolaps Chipcia a Nity, Wágner přidává třetí úder
Fanoušci Kladna v euforii! Extraligu vítali společně s hráči na ledě Fanoušci Kladna v euforii! Extraligu vítali společně s hráči na ledě
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je to navýsost pikantní leitmotiv dnešní předehrávky 18. kola FORTUNA:LIGY. Pokud se nestane nic nečekaného, v útoku Zlína nastoupí proti Plzni Jean-David Beauguel, který bude už za měsíc patřit právě Viktorii. Francouzský útočník se tak ocitne v nezáviděníhodné situaci, z které vlastně neexistuje správné východisko. Zní to kacířsky, ale pro všechny strany by bylo možná lepší, kdyby nakonec zápas sledoval raději v civilu.Jasně, JDB je až do konce roku hráčem Zlína, který ho dobře platí, a za to očekává od své největší hvězdy maximální nasazení i výkonnost do poslední možné chvíle. A sám hráč deklaroval svou loajalitu žlutomodrým barvám až do konce, což potvrdil třeba výborným výkonem proti Opavě.

Jenže zápas s Plzní, to je něco úplně jiného. Zlínský manažer Zdeněk Grygera přiznává, že Jeanu-Davidu Beauguelovi do hlavy nevidí, nicméně není těžké odhadnout, co se v ní právě odehrává. Když to člověk vezme zleva zprava čistě racionálně, francouzský obr nemá jediný důvod Viktorii ve vzájemném zápase ublížit. Ze sportovního ani finančního úhlu pohledu.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud