I mistr Vrba se utne. Řezník s Pačindou se plzeňskému stratégovi hrubě nepovedli | iSport.cz
Jakub Konečný
9. března 2019 • 21:08

I mistr Vrba se utne. Řezník s Pačindou se plzeňskému stratégovi hrubě nepovedli

TOP VIDEA
LIGOVÝ INSIDER: Vrba by byl pro Spartu nejlepší, jen Slavia má svůj styl LIGOVÝ INSIDER: Vrba by byl pro Spartu nejlepší, jen Slavia má svůj styl
Procházka o úspěchu v Japonsku: diváci ho hnali, pokřik nevysvětloval Procházka o úspěchu v Japonsku: diváci ho hnali, pokřik nevysvětloval
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nikdy neměň vítěznou sestavu, zní staré fotbalové pravidlo. Pavel Vrba se mu před zápasem na Spartě zprotivil a se zlou se potázal. Drtivá a ostudná prohra 0:4, která znovu otevírá boj o druhé místo, jde z velké části právě za plzeňským koučem.Do soboty odehrála Plzeň na jaře šest utkání, přičemž naplno spokojená mohla být pouze s domácím vítězstvím nad Slavií (2:0), po němž znovu ožil mýtus, že Viktoria tato utkání umí. Proto se nabízelo vsadit na stejnou sestavu, proč přece měnit něco, co funguje.

Jenže Pavel Vrba se zachoval opačně. Má totiž pověst trenéra, který klíčové zápasy zvládá – prostřednictvím nečekaných tahů i potřebného štěstí. Během své mimořádně úspěšné kariéry tuto pověst potvrdil nesčetněkrát.

A odvahu pro překvapivé rozhodnutí prokázal kouč Viktorie i v sobotu, když do utkání na Spartě nasadil bez předešlého avíza Radima Řezníka a Erika Pačindu. 

Tentokrát se však plzeňský stratég pořádně seknul. Řezník, který nahradil na jaře velmi spolehlivého Milana Havla, nepokryl při prvním gólu teenagera Adama Hložka a krátce nato ze zdravotních důvodů odstoupil.

Vše o Plzni ZDE >>

Pačinda zase od začátku řešil vše hodně egoisticky, bylo znát, jak moc chce oprávněnost své nominace potvrdit. Jenže kvůli tomu jen zadrbal nadějný protiútok a pak navíc hloupým faulem na Michala Sáčka daroval Spartě penaltu.

Tato překvapení se Vrbovi nepovedla.

SESTŘIH: Sparta - Plzeň 4:0. Letenská demolice! Duel poznamenaly nepokoje fans Viktorie
720p 360p

Sparta - Plzeň: Kovařík přišlápl Kangu a je vyloučen!
720p 360p

Sparta - Plzeň: Chorý v akci, tvrdou střelu poslal vedle
720p 360p

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud