Vrba odpověď nezná, tak to řekněme za něj: Ano, tohle už je krize | iSport.cz
Jakub Konečný
19. srpna 2019 • 08:34

Vrba odpověď nezná, tak to řekněme za něj: Ano, tohle už je krize

TOP VIDEA
Rolinek po návratu: Nepřišel jsem někomu brát místo, chci Dynamo zachránit  Rolinek po návratu: Nepřišel jsem někomu brát místo, chci Dynamo zachránit
Kladno - Kometa Brno: Zaťovič přebral kotouč od Plekance, ale na Godlu si nepřišel Kladno - Kometa Brno: Zaťovič přebral kotouč od Plekance, ale na Godlu si nepřišel
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slibně rozjetá sezona se Plzni stočila nesprávným směrem. Tým v posledních týdnech ztratil formu, účast v Evropě i sedm ligových bodů, navíc přišel o stěžejního záložníka Patrika Hrošovského. Vyhlídky na okamžité a pronikavé zlepšení tudíž nejsou valné, Viktoria se přitom potřebuje sebrat co nejdřív, jinak bude zle. V ohrožení už je i pozice trenéra Pavla Vrby.Byť Plzeň v Teplicích díky životní trefě Lukáše Kalvacha vedla, náskok neudržela a vinou remízy 1:1 ztratila body ve třetím ligovém zápase po sobě.

Pavel Vrba na otázku, zda se jeho tým nachází v krizi, sice nezná odpověď, ale pokud takto ambiciózní tým vyhraje z posledních šesti soutěžních zápasů jen jediný, v pohodě evidentně není.

Tím spíš, když během této černé série přijde o účast v pohárové Evropě a doma o sedm ligových bodů.

Navíc nejde jen o výsledky, ani hra Viktorie nemá potřebné parametry a dá se očekávat, že odchod klíčového záložníka Patrika Hrošovského bude mít na projev červenomodrých negativní dopad.

Takže ano, tohle už je krize.

SESTŘIH: Teplice - Plzeň 1:1. Parádní góly na obou stranách, ale další ztráta hostů

Teplice - Plzeň: Hora parádním volejem srovnává na 1:1!

Teplice - Plzeň: Nádhernou střelu Hory vytáhl Hruška, Jeřábek pak těsně nedosáhl na roh

Teplice - Plzeň: Beauguelova hlavička mířila jen doprostřed brány

 
Články odjinud


Články odjinud