Jan Podroužek
1. září 2021 • 10:48

Králova cesta do Premier League přes Rusko? Když oba mají pravdu...

Vstoupit do diskuse
2
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Kotrba: „Repre“ přeju Koubkovi, z cizinců jen Priske. Chorý? Na psychologa
LFA by za práva mohla dostat až 500 milionů. Jaká je termínová listina příští sezony?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ruku na srdce, na EURO si Alex Král o velký přestup neřekl. Naopak rychle opustil základní sestavu reprezentace. Přitom právě s takovou ambicí, potají, odchovanec Slavie na turnaj jel. Posunout svou kariéru.Netajil se tím ostatně od doby, kdy se stal čerstvou posilou Spartaku. Už na nejbližším srazu po přestupu do Ruska říkal, že svému rozhodnutí věří, že je to cesta, která mu může pomoct k vysněné destinaci.

Málokdo ho tenkrát chápal, vždyť se Slavií zrovna zvládl play off o Ligu mistrů proti Kluži, navíc u českého mistra se brzy začalo věřit, že i trenér Jindřich Trpišovský má schopnosti připravit své hráče na velký přestup.

Alex Král přesto šel. A fanoušci se tehdy rozdělili na dva týmy. Na ten, který pro něj uměl najít porozumění, a pak na ten, který držel pevně „sešívanou“ zástavu s přesvědčením, že se Král zašije kdesi u Leninských hor.

Čas dal za pravdu všem. Slavia postavila do Premier League z Edenu rovný most. A Král pokračuje ve svém plánu navzdory individuálně nevydařenému EURO.

Vstoupit do diskuse
2
Články odjinud


Články odjinud