Odložit rukavičky, Oceláři se musí s Plzní víc „zašpinit“ | iSport.cz
Květoslav Šimek
4. dubna 2019 • 08:19

Odložit rukavičky, Oceláři se musí s Plzní víc „zašpinit“

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Pohřeb Mariána Čišovského: Dojemné loučení s velkým bojovníkem
Barošovy momenty: Liverpool, turecké obrození i pomoc Baníku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čtvrtfinále Generali play off Tipsport extraligy prolétli Oceláři bez klopýtnutí. Bez jediného zádrhelu smetli Vítkovice 4:0 na zápasy. Hned první semifinále s Plzní ukázalo, že je čeká mnohem těžší šichta.Jen za prvních deset minut měli Indiáni víc nebezpečných akcí a šancí, než Vítkovice za oba duely v Třinci dohromady.  Přechod pásma, rychlé otáčení hry, vybojované puky v útočné třetině, střely z druhé vlny. První přesilovka - gól. Přečíslení - gól.

Zabijácký instinkt, především v podání Milana Gulaše a Jana Kováře , v praxi. A také si nešlo nevšimnout, jak jsou Plzeňští po urputné, sedmizápasové bitvě s chasníky z Olomouce rádi, že HRAJÍ HOKEJ.

Pokud se chtějí Oceláři vrátit do série, musí přidat na důrazu v soubojích, na agresivitě kolem brankoviště na obou stranách hřiště. Obrazně řečeno - musí odložit rukavičky a prostě se víc „zašpinit.“

Být nepříjemní, nenechat rivala v klidu dýchat a nabírat rychlost, zažrat se pod kůži. Snadné to nebude, protože k tomu bude potřeba i stejná dávka disciplíny. Indiáni přesilovky umí. V obou speciálních formacích mají kreativní tvůrce i střelce. V tomto Vítkovice ve čtvrtfinále Oceláře vůbec neprověřily.

Bude zajímavé sledovat, jak se s tím dokáže tým Václava Varadi a Marka Zadiny vypořádat ve druhém duelu. Jestli Oceláři opět nabídnou i tvář a hru zarputilých bojovníků.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud