Juniorské hvězdy a hvězdičky zpět v extralize? Je to nová šance | iSport.cz
Pavel Bárta
21. července 2016 • 10:18

Juniorské hvězdy a hvězdičky zpět v extralize? Je to nová šance

Autor: Pavel Bárta
Hokejovou Spartu posílil ze zámoří třeba statný obránce Richard Nedomlel
TOP VIDEA
Sparta - Mountfield HK: Hokej je o gólech, máme ale problémy je dávat, přiznal Růžička Sparta - Mountfield HK: Hokej je o gólech, máme ale problémy je dávat, přiznal Růžička
Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Stačilo málo a Andrej Nestrašil mohl před časem skončit ve Spartě. Říká se, že pokud hráč za mořem do tří let neprorazí do NHL, už se mu to nepovede. Stejnou dobu se odchovanec Slavie protloukal v organizaci Detroitu, nakonec se rozhodl, že místo návratu domů to ještě zkusí. Naposledy se kousnul.Výsledek znáte. Přes stovku zápasů v nejlepší lize světa a to ho ještě zmrazilo mimořádně těžké zranění. Hráčů jako on se najdou desítky. Zdaleka ne každý však má tolik trpělivosti a taky štěstí, aby se v tvrdé konkurenci mohl prosadit. Ale žádný strach, když to nevyjde.

Česká extraliga pro někdejší juniorské hvězdy a hvězdičky představuje novou šanci. Hráči se jejím prostřednictvím můžou vrátit na oběžnou dráhu, proniknout třeba do reprezentace na turnaje evropské Tour a potom klidně dál.

I pro zdejší kluby to jsou sňatky z rozumu. Pořídí kvalitu, jakou by kolem velmi těžko hledaly. Nebo by je stála podstatně víc.

 

Aktuální sportovní soutěže

Global Champions Prague Playoffs (21. - 24. listopadu 2019, O2 arena)
Program Vstupenky Anna Kellnerová MMA videa

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Aleš Opatrný Program SP

Články odjinud


Články odjinud