TOP VIDEA
Cafú o Neymarovi: Teď začne hrát tak, jak ho všichni známe Cafú o Neymarovi: Teď začne hrát tak, jak ho všichni známe
Ivan Hašek v OVERTIMU: Trenér Maradona, to je show pro lidi. Teď ho střídá na lavičce Ivan Hašek v OVERTIMU: Trenér Maradona, to je show pro lidi. Teď ho střídá na lavičce
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jednu věc umí HC Sparta Praha parádně: Prodávat se a ukazovat svoji velikost. Jednu věc HC Sparta Praha přestala za poslední dvě sezony zvládat: Potvrdit svoji moc na ledě. Třetí rok za sebou je to úplně ten samý scénář, slavně se představí nový partner i velké posily. Vidíte obličeje plné víry, že tohle je ten rok nula, kdy se český titán odrazí k tomu, že začne šikanovat extraligu. Zatím spíš skutek utek.Je potřeba uznat, že kancelářský tým, který šlape pod předsedou představenstva Petrem Břízou, dovede připravit stabilní finanční zázemí a na české podmínky hodně nadstandardní podmínky.

Obchodní oddělení funguje na medaili. Marketing na druhou. Vidíte ten obrovský kontrast, jak Sparta zvládla stěhování do O2 Areny na rozdíl od Slavie. Máte pocit, že hokejová Praha se musí zabalit do rudého sukna, jak tohle království má jednoho vládce.

Až sem je všechno vymyšlené do detailu.

Jenže problém je, že sebesilnější příběh vám do tabulky nepřinese ani gram úspěchu navíc. Mocný klub, jakým je hokejová Sparta navenek, se na hřišti v posledních dvou letech vybudovat nepodařilo.

Spartu rozleptal tlak zevnitř

Když se zaměříte na přestupovou politiku, tak přehmat střídá průšvih, průšvih zase malér. Jasně že ve Spartě je na její hráče tlak a ne každý ho ustojí. Tenhle klub je v rámci extraligy unikátní v tom, že nikomu není jedno. Tohle není Litvínov nebo Zlín, že buď mu fandíte, nebo k němu máte neutrální vztah.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze