Jsme tu moc hodní hokejisti, na Spartě se neodehrálo nic zákeřného | iSport.cz
9. října 2018 • 04:45

Jsme tu moc hodní hokejisti, na Spartě se neodehrálo nic zákeřného

Autor: Radek Duda
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Všech 69 gólů Slavie: Podívejte se na Hušbauerovy rakety a další parádičky
Mistrovské oslavy v plném proudu! Hasiči u Edenu ale i jízda s pohárem po Praze
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejová extraliga řeší ránu pěstí sparťana Černocha na zlínského Gazdu. Černoch mu ji pustil a vypnul ho na bradu. Podobně nedávno montrealský Domi složil k zemi Ekblada z Floridy v přípravě na NHL. Tady v neděli to byl jen slabší odvar. Za sebe tvrdím, že jsme v Česku moc hodní hokejisti.Já v tom Černochově úderu nevidím nic za hranou, nic zákeřného. Borci se pošťuchují, jeden má navrch a tomu druhému ji šoupne. A jak ji dostanete na bradu, nemůžete čekat nic jiného, než sesun k zemi. Nikdo tomu druhému samozřejmě nepřeje nic zlého, nechce ho ošklivě zranit, pokud měl Gazda zapadlý jazyk, není to nic příjemného. Jenže tohle je hokej. Vždycky byl, je a bude.

To, co se na Spartě stalo, není nic neobvyklého. Hokej je kontaktní sport, vyhrocené chvíle přicházejí, jsou na denním pořádku. V případě tak jasného výsledku by trenéři měli posílat na led hráče, kteří jsou na tvrdou hru zvyklí a nevadí jim, protože svoje klíčové plejery si musíte chránit. Ze strany Sparty určitě hrály roli emoce, dostávala na frak od týmu, který by měla doma porazit, a došlo na pěsti.

Co jsem moc nepochopil, to byla vyjádření zlínského trenéra Svobody po zápase, že šlo o nesmyslnou zákeřnost a že v tom byl nějaký jiný záměr. Čtu to stejně jako všichni ostatní tak, že hráči dostali takový pokyn ze střídačky.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud