TOP VIDEA
Baník - Brno: Procházka centrem našel na zadní tyči Diopa, který posílá domácí do vedení 1:0! Baník - Brno: Procházka centrem našel na zadní tyči Diopa, který posílá domácí do vedení 1:0!
Bohemians - Sparta: Video v akci. Franěk dlouho zkoumal pád Vatajelua, penalta nakonec nebyla Bohemians - Sparta: Video v akci. Franěk dlouho zkoumal pád Vatajelua, penalta nakonec nebyla
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenhle chlapík spolehlivě rozděluje lidi, což obvykle bývá úděl výjimečných. Guélor Kanga, zimní posila fotbalové Sparty z CZ Bělehrad, zkrátka ukazuje dvě tváře. V jedné se odráží nadstandardní hráč, jenž může rozhodnout zápas. Ve druhé fotbalový volnomyšlenkář či bohém, který si jede po svém. Aby na něm na Letné mohli trvale stavět coby špílmachrovi, musí ubrat zlozvyků a přidat na účelnosti.Je jednoduché se na Kangu zaměřit a personifikovat jím počínání celé Sparty. Nelze ho totiž přehlédnout, od první minuty poutá pozornost. Svým rozevlátým stylem, který může i nespravedlivě působit dojmem laxnosti či lehkomyslnosti, tím, jak si říká o míč, jak často ho také má na kopačkách, co s ním provádí – i jak výraznými gesty komunikuje se spoluhráči (obvykle je posílá do patřičných míst – myšleno prostorů, kam si mají naběhnout).

Možná byl tak trochu i obětním beránkem remízových selhání a dostal podle informací deníku Sport individuální pokutu za výkon v Teplicích.

Páteční výhra 2:0 nad Jabloncem přesně ukázala jeho přednosti i nedostatky. Legionář z Gabonu znovu ukázal, že s míčem toho umí hodně. Že je výborně technicky vybavený, vyniká obratností.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze