Kanga, to je hvězda i větroplach. Musí se vydat cestou á la Stoch | iSport.cz
TOP VIDEA
Po třech porážkách Kometa zabrala: Vzali jsme si boty a šli do práce, popsal Erat Po třech porážkách Kometa zabrala: Vzali jsme si boty a šli do práce, popsal Erat
INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová, nebo Plíšková světovou jedničkou? INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová, nebo Plíšková světovou jedničkou?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenhle chlapík spolehlivě rozděluje lidi, což obvykle bývá úděl výjimečných. Guélor Kanga, zimní posila fotbalové Sparty z CZ Bělehrad, zkrátka ukazuje dvě tváře. V jedné se odráží nadstandardní hráč, jenž může rozhodnout zápas. Ve druhé fotbalový volnomyšlenkář či bohém, který si jede po svém. Aby na něm na Letné mohli trvale stavět coby špílmachrovi, musí ubrat zlozvyků a přidat na účelnosti.Je jednoduché se na Kangu zaměřit a personifikovat jím počínání celé Sparty. Nelze ho totiž přehlédnout, od první minuty poutá pozornost. Svým rozevlátým stylem, který může i nespravedlivě působit dojmem laxnosti či lehkomyslnosti, tím, jak si říká o míč, jak často ho také má na kopačkách, co s ním provádí – i jak výraznými gesty komunikuje se spoluhráči (obvykle je posílá do patřičných míst – myšleno prostorů, kam si mají naběhnout).

Možná byl tak trochu i obětním beránkem remízových selhání a dostal podle informací deníku Sport individuální pokutu za výkon v Teplicích.

Páteční výhra 2:0 nad Jabloncem přesně ukázala jeho přednosti i nedostatky. Legionář z Gabonu znovu ukázal, že s míčem toho umí hodně. Že je výborně technicky vybavený, vyniká obratností.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud