(Ne)dohrání ligy? Pojďte se bavit normálně. Jinak propásnete šanci | iSport.cz
4. dubna 2020 • 12:23

(Ne)dohrání ligy? Pojďte se bavit normálně. Jinak propásnete šanci

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Sestry Plíškovy ve dvojrozhovoru: Nelezou si na nervy? Co nutí Kristýnu dělat její přítel?
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Na co se vyplatí vsadit v duelu Slavie s Plzní?
VŠECHNA VIDEA ZDE

(Ne)dohrání ligy, anulování, nadstavba, LFA, UEFA, SKS, ACS, FCVP… Plný ingrediencí je fotbalový kotel, v němž to vře, bublá a prská. A každý do něho hází jen to, co se mu hodí. Uvařit spolu a neservírovat cosi mdlé chuti? Raději se pobijme jak v televizní kuchařské soutěži.Diskuse o tom, co s FORTUNA:LIGOU v době koronaviru, ale i dlouhodobě, se diskusí ani nazvat nedá. Spíš hašteřením či slovním ostřelováním, přejícím nejrůznějším hrám, překrucování, demagogii. A taky nálepkování. Kdo například míní, že nadstavbu má alespoň na tři roky smysl zkusit, hned je služebníkem Ligové fotbalové asociace či jejího šéfa Dušana Svobody. Znamená to pak, že pokud si myslím, že nejspravedlivější postupový klíč do evropských pohárů trčí v zámku aktuální tabulky, jsem tedy pohůnkem takové… Slavie?

Sundejte klubové a fanouškovské brýle a dívejte se na vážný problém v úplnosti. Se všemi aspekty: v první řadě tím lidským (zdravím), pak sportovním, ale i finančním. Jestli tedy někdo prosazuje stop nadstavbě anebo ukončení soutěže, měl by také zmínit, jak to vysvětlit partnerům Fortuně či O2. Třeba takhle: O vaše peníze nestojíme, obejdeme se bez nich. Proto, že je pro nás ekonomicky důležitější udržet se v lize za každou cenu. Vlastní zájmy vítězí.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud