Vítkovice v křeči. Nesedím ve vipce, co říkám lidem? A jedna zásada | iSport.cz
29. listopadu 2019 • 11:45

Vítkovice v křeči. Nesedím ve vipce, co říkám lidem? A jedna zásada

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Martin Minčev, nová posila Sparty: Univerzál, může si vyhovět s Hložkem
KARLOS SHOW: Vémola promluvil jako Terminátor! A Strakova pravda o tataráku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Neříká se mi to snadno, protože ve Vítkovicích stále spolupracuji s majitelem Alešem Pavlíkem i s trenéry, ale faktem je, že aktuálně to v Ostravě není zrovna pohled pro hokejového fajnšmekra. Jsme trošku v křeči. Navíc teď máme dost těžké soupeře, které můžeme porážet, jenom když podáme nadstandardní výkon. A to se nám nedaří. Možná kromě zápasu v Třinci, kdy jsme sice hráli celkem vyrovnanou partii, ale stejně jsme prohráli o gól (1:2).Situaci samozřejmě probíráme, diskutujeme o ní, snažíme se hledat řešení. Od začátku jsme věděli, že mužstvo na špici ligy nemáme. A že mohou nastat určité problémy. Začátek nám vyšel nad očekávání, možná jsme i v hlavách tým trošku přecenili. Teď jsme se dostali do útlumu.

Jak z něho ven? Je mi jasné, že jako první se vždy přetřásají změny trenérů. Já byl trenérem dlouho a nejsem zrovna zastáncem výměn při prvním nezdaru. Nejsem pro unáhlené změny. Když se podíváme na kluby, které už trenéry vyměnily, tak výsledky se nijak rapidně nezlepšily.

Samozřejmě vnímám, že Jakub Petr a Pavel Trnka nemají u fanoušků dobrou pozici. Chodím na tribunu, nesedím ve vipce, jsem mezi lidmi. Nepřekvapuje mě to, ve sportu to tak je vždycky. Nejenom v českém. Když mužstvo nehraje podle představ fanoušků, jsou nespokojení. A první na ráně jsou trenéři. Tak to je a často se to nakonec i výměnou řeší. Na druhou stranu stačí dva tři dobré výsledky a pozornost se upírá jinam.

Pan Vůjtek už se nevrátí

Pravda je, že jsem vždycky hlásal zásadu, že trenér má u mužstva zůstat

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud