0
Dresy repre? Neurazí, ale žádná sláva. Konečně zajímavé nápady, ale sráží je…
Dostál: Moc se mi líbí Kovář. Staňkovi pomohla Slavia, kdo ale jako trojka?

Pro dálkaře Radka Jušku kvůli zranění předčasně skončila letošní atletická sezona. Český rekordman má únavovou zlomeninu v nártu. Atletický svaz o tom informoval na sociálních sítích.

Naposledy se Juška představil koncem července na mistrovství republiky v Brně, kde vybojoval již pátý domácí titul. Výkonem 772 centimetrů zaostal o osm centimetrů za svým letošním maximem a opět se marně snažil splnit limit pro účast na podzimním světovém šampionátu v Dauhá.

Na předloňském MS v Londýně obsadil Juška ve finále desáté místo. Dosud největším úspěchem šestadvacetiletého dálkaře je stříbrná medaile z halového mistrovství Evropy v roce 2015 v Praze. Předloni při vítězství na Světové univerziádě na Tchaj-wanu zlepšil český rekord na 831 cm.