Konec nadějí na Dauhá. Dálkař Juška kvůli zlomenině musí ukončit sezonu | iSport.cz
14. srpna 2019 • 21:13

Konec nadějí na Dauhá. Dálkař Juška kvůli zlomenině musí ukončit sezonu

Autor: ČTK, iSport.cz
Radek Juška musel kvůli zranění ukončit sezonu
TOP VIDEA
Sparta - Baník: Hašek po krásné kombinaci otevírá skóre, domácí vedou 1:0! Sparta - Baník: Hašek po krásné kombinaci otevírá skóre, domácí vedou 1:0!
Jablonec - Mladá Boleslav: Jovovič si pohrál s obranou hostů a domácí vedou 1:0! Jablonec - Mladá Boleslav: Jovovič si pohrál s obranou hostů a domácí vedou 1:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pro dálkaře Radka Jušku kvůli zranění předčasně skončila letošní atletická sezona. Český rekordman má únavovou zlomeninu v nártu. Atletický svaz o tom informoval na sociálních sítích.Naposledy se Juška představil koncem července na mistrovství republiky v Brně, kde vybojoval již pátý domácí titul. Výkonem 772 centimetrů zaostal o osm centimetrů za svým letošním maximem a opět se marně snažil splnit limit pro účast na podzimním světovém šampionátu v Dauhá.

Na předloňském MS v Londýně obsadil Juška ve finále desáté místo. Dosud největším úspěchem šestadvacetiletého dálkaře je stříbrná medaile z halového mistrovství Evropy v roce 2015 v Praze. Předloni při vítězství na Světové univerziádě na Tchaj-wanu zlepšil český rekord na 831 cm.

 

MS v basketbale, Velká pardubická

MS v basketbale mužů 2019: Češi ve skupině i s USA (31. 8. - 15. 9. 2019, Čína)Program - kdy hrají Češi? Česko - USA ONLINE

Velká pardubická 2019: 129. ročník slavného dostihu (13. října 2019)
Kompletní informace Vítězové a historie ONLINE přenos

Články odjinud


Články odjinud