26. července 2022 • 04:30

Sexy fotbalisté? Vem si Ronalda, bude šikovnej, dráždila Bendová Jíchovou

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
SESTŘIH: Nizozemsko - Rakousko 2:3. Gólová show a překvapení! Vítěz před Francií
SESTŘIH: Anglie - Slovinsko 0:0. Oba týmy slaví postup, komplikace pro Česko
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do posledního dílu pořadu Nikoly Bendové s názvem Atletika Life zavítala vynikající česká překážkářka na 400 metrů Nikoleta Jíchová. Pohledné atletky se daly do zajímavé výzvy a zhodnotily atraktivitu světových fotbalových es. Přísným okem běžkyň neprošlo sedm borců, dalších pět se zařadilo do kategorie atraktivních. A pak jeden bonusový - přítel Nikoly Bendové a řízný obránce Bohemians Praha Daniel Köstl.Z počátku fotbalisté u českých atletek příliš nebodovali. Prověrku nezvládnul Kevin De Bruyne, Raheem Sterling nebo Mohamed Salah. „Za mě to nepůjde. Já když se na to koukám, tak mně se prostě líbí můj kluk,“ pronesla Jíchová. 

Pak ovšem přišel na řadu Cristiano Ronaldo, portugalská hvězda, která si velmi zakládá na oblékání i vyrýsované postavě. Bendovou ovšem neoslnil. „Ten se mi taky nelíbí,“ odmítla dosavadního hráče Manchesteru United.

„Nelíbí?“ odvětila s podivem Jíchová. „Ale jestli ho chceš, tak si ho vem. Asi je docela dobrej týpek, docela šikovnej bych řekla,“ provokovala svou kamarádku moderátorka pořadu, která v závěru nepřekvapila a za nejhezčího fotbalistu zvolila svého přítele Daniela Köstla.

Kompletní porovnání „sexy“ fotbalistů:

Sexy fotbalisté: Vem si Ronalda, bude šikovnej, dráždila Bendová Jíchovou
Video se připravuje ...

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud