Rytmus nastoupí v ringu! Slovenský král rapu kývl na nabídku XFN | iSport.cz
18. ledna 2018 • 09:25

Rytmus nastoupí v ringu! Slovenský král rapu kývl na nabídku XFN

Autor:
TOP VIDEA
Parádní Diopovo představení. Podívejte se na jeho hattrick a skvělý výkon proti Sigmě Parádní Diopovo představení. Podívejte se na jeho hattrick a skvělý výkon proti Sigmě
TOP 5 VLASTŇÁKŮ: Smolaři z Dukly a Karviné! Janečka s Chlumeckým vládnou tabulkám TOP 5 VLASTŇÁKŮ: Smolaři z Dukly a Karviné! Janečka s Chlumeckým vládnou tabulkám
VŠECHNA VIDEA ZDE

To, že je Patrik Vrbovský alias Rytmus povahou bojovník, ví asi každý. Jeho písně jsou toho důkazem. Nyní se ale rozhodl prokázat srdce válečníka i v ringu. S organizací XFN se dohodl na spolupráci, což ve výsledku znamená, že na jedné z obřích akcí, které XFN chystá, nastoupí v roli boxera. Kdo by ho neznal. Patrik „Rytmus“ Vrbovský, je legendou slovenského rapu. Ví se o něm ale také, že je velikým fanouškem a podporovatelem bojových sportů a nechybí prakticky na žádné velké akci, která se v Čechách a na Slovensku odehraje. Nyní se ale rozhodl nastoupit sám jako bojovník a to na jedné z příštích velikých akcí organizace XFN. Organizace, která v České republice předvedla doposud největší MMA galavečer v O2 Areně, který sledovalo přes sedm a půl tisíce diváků. 

VIDEO: Rytmus zpívá o legendě slovenské MMA

Svou spolupráci s XFN oznámil Rytmus originálním způsobem na instgramu, kde dal pouze logo organizace a prostý text: „Deal je dohodnutý, 2018 bude VELKÝ @xfightnights #MoneyFight #RytmusFight“ 

Oznámení Patrika "Rytmuse" Vrbovského o spolupráci s organizací XFNOznámení Patrika "Rytmuse" Vrbovského o spolupráci s organizací XFN

XFN hodlá v tomto roce uspořádat několik velikých událostí, týkajících se bojových sportů. Bude se jednat zejména o zápasy MMA, ale nově i ringové sporty. A Rytmus bude jedním z těch, kteří mezi 16 provazy v tomto roce pod záštitou XFN nastoupí. 

Koncert Rytmuse s filharmonickým orchestrem měl obrovský úspěch
Koncert Rytmuse s filharmonickým orchestrem měl obrovský úspěch

„S Patrikem jsem se měl možnost několikrát setkat a mám k němu veliký respekt za to, co v životě dokázal. Z ničeho se stal hvězdou, kterou zná každý Čech i Slovák,“ říká uznale Petr Kareš, promotér XFN. „Muž, který dokázal něco tak velkého v životě, muže dokázat cokoliv v ringu. Těším se na zápas Rytmuse, a vím, že na něj bude tvrdě dřít. Zapas Rytmuse nebudou show, bude to sportovní událost,“ doplňuje nadšeně Kareš. 

Zápas rappera Rytmuse bude jednoznačné událostí, která strhne veliký zájem, a tím samozřejmě pomůže zviditelnit bojové sporty v Čechách i na Slovensku.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze