Marpo vs. Rytmus: poprvé od výzvy se setkají tváří v tvář, bude u toho Vémola | iSport.cz
Ondřej Němec
20. listopadu 2018 • 18:46

Marpo vs. Rytmus: poprvé od výzvy se setkají tváří v tvář, bude u toho Vémola

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Liberec - Mladá Boleslav: Krásná akce! Pešek nabral rychlost, vyhnul se Šedovi a domácí vedli 1:0!
Hoftych: Jsme, kde jsme chtěli být. Důležitý bude teď los
VŠECHNA VIDEA ZDE

Poprvé si pohlédnou do očí jako soupeři! Marpo a Rytmus se zítra od 18:00 setkají tváří v tvář před fanoušky v obchodním centru Nový Smíchov. Oba se už sice znají, natočili spolu i song „Podle sebe“, ale od doby, kdy v únoru vyzval slovenský rapper na souboj svého českého kolegu, se nepotkali. Jejich boxerský souboj přitom získává pozornost jako žádný jiný v historii.Žádnému duelu mezi šestnácti provazy nebyla doposud v Česku a Slovensku věnována taková pozornost jako právě střetu dvou rapperů Marpo vs. Rytmus. A ač jsou oba z hudební branže, jejich zápas nebude sehraným představením, ale skutečnou bitvou v ringu.

Prohra by byla hořkým soustem pro oba. Otakar Petřina pod přezdívkou Marpo dříve zápasil v thajském boxu, na kontě má devět zápasů, z toho šest výher. Prohra s Patrikem Vrbovským, který bude do zápasu nastupovat poprvé, by pro něj tak byla velmi nepříjemná.

„Rytmuse musím sestřelit a potřebuji si to v hlavě nastavit tak, abych byl lovcem“, prozrazuje rázně třiatřicetiletý hudebník a bojovník.

VIDEO: Podívejte se na společný song Marpa a Rytmuse

Král slovenského rapu Rytmus zažije sice v roli zápasníka premiéru, ale rozhodně není zvyklý na prohry a své role outsidera chce využít k tomu, aby překvapil a doslova si vybojoval respekt na novém území.

„Mám za sebou ostré sparingy. S lidmi, kteří mají tvrdé rány. A říkal jsem si, že jsem na tom dobře a je třeba to posunout, vyzkoušet si to. Je to výzva. A já mám rád v životě výzvy,“ říká odhodlaně jednačtyřicetiletá legenda slovenské hudební branže.

Tisková konference XFN, která se uskuteční ve středu 21. listopadu od 18.00 v obchodním centru Nový Smíchov bude prvním setkáním obou person rappu od doby, kdy vznikla výzva na jejich souboj.

Setkání Marpa a Rytmuse bude přihlížet i král českého MMA Karlos „Terminátor“ Vémola, který 27. prosince bude také jednou z hlavních hvězd velkolepého galavečera XFN 15. 

Podrobné zpravodajství ze setkání tváří v tvář dvou rapperů a bojovníků naleznete na iSport.cz a Facebooku deníku Sport.

> > Lístky na největší událost bojových sportů v O2 Areně < <

Marpo: Soupeře potřebuji nenávidět, Rytmuse sestřelím

Vémola: Rytmus si zasluhuje respekt, jde do souboje jako outsider

Rytmus
Rytmus

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud