Rapper Rytmus o popularitě: Je to, jako když má číšník plnou restauraci | iSport.cz
Ondřej Němec
22. prosince 2018 • 19:18

Rapper Rytmus o popularitě: Je to, jako když má číšník plnou restauraci

TOP VIDEA
LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou
Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit? Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už za pár dní zažije populární rapper Patrik „Rytmus“ Vrbovský velikou zkoušku. Poprvé totiž nastoupí v boxerském zápase. Jeho soupeřem bude český kolega Marpo. Exkluzivně pro deník Sport poskytl slavný slovenský muzikant veliký rozhovor. V jeho třetí a poslední části prozrazuje, jak se potkal s Anthonym Joshuou nebo co pro něj znamená sláva.Ve čtvrtek večer už se bude vědět, jak Patrik „Rytmus“ Vrbovský zvládl svůj první boxerský zápas s nelehkým soupeřem v podobě českého rappera a zápasníka Marpa. Ať už to bude jakkoliv, slavný Slovák rozhodně nelituje cesty, kterou ušel, protože si box zamiloval.

Přímý přenos XFN 15 - Marpo vs Rytmus začíná na O2 TV Sport ve čtvrtek od 18.50 hodin. Součástí vysílání bude i studio moderátora Davida Sobiška, role experta se ujme šéftrenér pražského Penta Gymu Daniel Barták. Přenosem bude diváky provázet komentátor Michal Petrgál a také český MMA bojovník Viktor Pešta, který prošel nejprestižnější organizací světa UFC.

„Jsem typ člověka, že když něco zasáhne mé srdce, tak je to naplno,“ říká Vrbovský ve třetí části rozhovoru v pořadu Fight!

Navíc prozradil, že se potkal s nejbohatším boxerem světa Floydem Mayweatherem i s králem těžké váhy Anthonym Joshuou.

„Připadalo mi, jako by si chtěl užít slávu, protože byl na nejfrekventovanější ulici. Tak jsem toho využil. Jsem rád, že jsem ho viděl. Byl strašně veliký,“ vzpomíná Rytmus o nejúspěšnějším boxerovi těžkotonážní divize, kterého prý popularita baví.

Sám Vrbovský prý slávu už příliš neprožívá. „Jako když číšník přijde do práce a má plnou restauraci. Je to jako bych se ho zeptal, jak to bere, že je plno. Bere to přirozeně, protože v tom žije,“ říká nejslavnější slovenský rapper.

Rytmus: Popularita? Jako když má čísník plnou restauraci
1080p 720p 360p

Galavečer Marpo vs. Rytmus můžete sledovat i díky streamu >>

Rapper Rytmus míří do ringu: Je mi jedno, že jsem outsider!
720p 360p

Rytmus se chystá na boxerský duel: Nikdy nejdu se stádem
720p 360p

Marpo vs. Rytmus, už 27. prosince v O2 areně
Marpo vs. Rytmus, už 27. prosince v O2 areně

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud