Bojový vrtulník i laserová střelnice. Baseballové týmy chystají ARMY DAY | iSport.cz
26. dubna 2018 • 20:01

Bojový vrtulník i laserová střelnice. Baseballové týmy chystají ARMY DAY

Autor:
Nejen kvalitní baseball, ale také bohatý doprovodný program nabídnou baseballové týmy Draci Brno a Třebíč Nuclears
TOP VIDEA
Slováci otevřeli národní stadion. Nahlédněte do útrob Tehelného pole! Slováci otevřeli národní stadion. Nahlédněte do útrob Tehelného pole!
Sporťákovo KO: nejlepší Čechova fotka a Pardubice Jail Blazers Sporťákovo KO: nejlepší Čechova fotka a Pardubice Jail Blazers
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejen kvalitní baseball, ale také bohatý doprovodný program nabídnou baseballové týmy Draci Brno a Třebíč Nuclears. Na jejich stadionech se v pátek a v sobotu uskuteční Army Day. Hráči vzdají společně hold vojákům a děti si budou moct prohlídnout vojenské veteránské jeepy a další atrakce. V Brně atraktivní událost vypukne v pátek od 18:00 a den poté před 16:00 proletí nad třebíčským stadionem bojový vrtulník.Úřadující domácí mistři Draci Brno jsou zatím v baseballové extralize suverénní, desetkrát za sebou vyhráli. Usilovat o další vítězství budou v pátek proti Eagles Praha. V Brně se diváci mohou těšit na úvodní nadhoz zástupce Univerzity Obrany - majora v záloze Pavla Pazderu. U hřiště bude probíhat hodnotný program pro děti, které budou moci navštívit laserovou střelnici. Proběhnou závody v běhu či skákaní ve vojenských pytlech, ukázky výzbroje a výstroje. Doprovodný program bude probíhat od 18 do 20 hodin, vstupné je 40 Kč. V 19. hodin začne samotný zápas, kdy domácí tým nastoupí v unifikovaných trikách Baseball Czech, po utkání je připravený ohňostroj.

To Army Day na Třebíč Nuclears pořádaný ve spolupráci s 225. letkou bojového zabezpečení z 22. základny vrtulníkového letectva v Náměšti nad Oslavou začne od 15:30. „Vojáci do Třebíče tentokrát dovezou také zbraně, ke kterým se civilista jen tak nedostane, ale v areálu baseballového hřiště si je budete moci i vyzkoušet. Samozřejmě vše bude bez nábojů,“ popsal Robert Vávra, mluvčí třebíčských baseballistů. V 15.45 hodin je na programu nástup týmů se slavnostním nadhozem v provedení zástupců armády a po státní hymně by měl přímo nad hrací plochou proletět bojový vrtulník.

„Po třetí směně se diváci můžou těšit na komentovanou ukázku výcviku služebních psů, která už loni sklidila velký ohlas zaplněné tribuny. A jako novinku tentokrát vojáci předvedou ukázku výcviku dravců používaných při zabezpečování provozu letiště. Ta bude na programu po odehrané páté směně. Během zápasu se můžete s dravci i vyfotografovat, nebo si prohlédnout již zmiňované zbraně,“ doplnil Vávra.

Děti do výšky 150 cm mají vstup na akci zdarma a celý den pro ně bude k dispozici rovněž skákací hrad. Vstupné neplatí ani diváci, kteří přijdou v tričku Baseball Czech v provedení camouflage, nebo si ho na místě zakoupí. Tím zároveň přispějete na dobrou věc, protože výtěžek z prodeje limitované edice triček jde do Fondu potřebným na podporu hráčů baseballu ze sociálně slabých rodin.

Tým Třebíče Nuclears navíc před utkáním posílil – ve čtvrtek v noci přiletěl do České republiky Američan Jesus Garcia. Tento 198 cm vysoký nadhazovač pochází z New Yorku a v roce 2017 hrál Thoroughbred Professional Baseball League. V týmu Nuclears by měl doplnit rotaci nadhazovačů po zraněném Alexovi Vierovi

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud