Čeští baseballisté sahali s favorizovaným Nizozemskem po obratu | iSport.cz
19. září 2018 • 07:35

Čeští baseballisté sahali s favorizovaným Nizozemskem po obratu

Čeští baseballisté těsně prohráli s Nizozemskem.
TOP VIDEA
Podívejte se na čtyři góly, kterými Jágr poslal Rytíře do extraligy Podívejte se na čtyři góly, kterými Jágr poslal Rytíře do extraligy
Plekanec: Pro postup jsem se vrátil. Promluvil i o reprezentaci Plekanec: Pro postup jsem se vrátil. Promluvil i o reprezentaci
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čeští baseballisté ve svém úvodním zápasu na turnaji Super6 v Hoofddorpu těsně prohráli s Nizozemskem 6:7. Domácí tým předvedl celkem třináct úspěšných odpalů a do výrazného vedení se dostal v úvodních směnách. Českým hráčům se podařilo skóre zdramatizovat, vyrovnat už ale nedokázali. „Byli jsme opravdu velice blízko, což nás zamrzí. Hráli jsme ale dobře,“ hodnotil Daniel Vavruša.Začátek se českým hráčům nezadařil, ve třetí směně si jejich soupeř zařídil čtyři body. Výrazně tomu napomohl dvojbodový homerun Curta Smitha. „Bohužel jsme nezachytli několik vysokých míčů kvůli děsnému větru. Kdybychom alespoň jeden chytli, vyšli bychom ze směny bez bodu a bylo by to jiné,“ konstatoval Vavruša, který v šesté směně po úspěšném odpalu stáhl pěšce na domácí metu.

Soupeř ale přidával další body a v osmé směně už Nizozemsko vedlo 7:1. Pak se ale začaly dít velké věci! Nejprve Češi snížili po odpalu Martina Schneidera. Po úspěšném hitu Přemka Chrousta doběhla na domácí metu dvojice jeho spoluhráčů a rázem byl stav 4:7. Po dvou krátkých odpalech Jakuba Hajtmara a Petra Zýmy navíc upravili outsideři utkání dokonce na rozdíl jediného bodu. „Bylo neuvěřitelné, jak jsme se dokázali dostat zpátky do hry. Opravdu boží,“ konstatoval Daniel Vavruša.

V poslední směně se už čeští baseballisté prosadit nedokázali. V zítřejším zápase vyzvou Španělsko. „Ideální by bylo, kdybychom si pohlídali začátek a naopak se hned dostali do vedení,“ přál si Daniel Vavruša.

Témata:  baseball, reprezentace
 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud