Baseballisté drží šanci na čtvrtfinále ME. Zápas se Švédskem zvládli vítězně | iSport.cz
10. září 2019 • 19:54

Baseballisté drží šanci na čtvrtfinále ME. Zápas se Švédskem zvládli vítězně

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
České Budějovice - Plzeň: Do otevřené obrany pronikl Krmenčík a technicky překonal Staňka, 0:1 České Budějovice - Plzeň: Do otevřené obrany pronikl Krmenčík a technicky překonal Staňka, 0:1
Opava - Liberec: Školácká chyba Šroma! Musa ji potrestal, 0:1 Opava - Liberec: Školácká chyba Šroma! Musa ji potrestal, 0:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čeští baseballisté splnili na mistrovství Evropy povinnost a v Solingenu porazili Švédsko jasně 10:3. Ve skupině A mají na kontě dvě výhry a dvě porážky a ve středu večer potřebují zdolat domácí Německo, aby měli jistotu postupu do čtvrtfinále. Tím by udrželi naději na účast v olympijské kvalifikaci, do které se z ME kvalifikuje pět celků.Prvním jistým postupujícím do čtvrtfinále ze skupiny A jsou překvapivě Izraelci. Češi můžou mít teoreticky jistou účast v play off ještě před zápasem s Německem, Velká Británie by ale musela prohrát se Švédskem a poté i s Nizozemskem. Totéž by platilo, pokud by Nizozemci ze tří zápasů vyhráli už jen jednou. 

Utkání s nejslabším týmem skupiny Švédskem rozhodli Češi v první směně. Po sérii odpalů doběhli pro pět bodů a získali potřebný klid. Další bod přidali ve čtvrté směně a po dvou pak v šesté a osmé. Na nadhozu začal Jan Tomek, kterého po šesti směnách vystřídal Lukáš Hlouch a duel doházel Tomáš Duffek.

Ze skupiny B postoupila do čtvrtfinále díky čtyřem výhrám favorizovaná Itálie. Dál jde také Španělsko, který zvítězilo třikrát a jednou prohrálo.

 

 

MS v ragby, MS v atletice, Velká pardubická

MS v ragby 2019 (20. 9. - 2. 11. 2019, Japonsko)
Program Speciál k MS

MS v atletice 2019 (27. 9. - 6. 10. 2019, Dauhá)
Program českých atletů Česká nominace

Velká pardubická 2019: 129. ročník slavného dostihu (13. 10. 2019)
Kompletní informace Vítězové a historie ONLINE přenos

Články odjinud


Články odjinud