Baseballisté drží šanci na čtvrtfinále ME. Zápas se Švédskem zvládli vítězně | iSport.cz
10. září 2019 • 19:54

Baseballisté drží šanci na čtvrtfinále ME. Zápas se Švédskem zvládli vítězně

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Bohemians - Sparta: Tetteh protlačil míč za Valeše, gól musel potvrdit VAR, 0:1
Upgrade štaflí, Ďolíček obklopily plošiny! Nej výhled pro fans Sparty
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čeští baseballisté splnili na mistrovství Evropy povinnost a v Solingenu porazili Švédsko jasně 10:3. Ve skupině A mají na kontě dvě výhry a dvě porážky a ve středu večer potřebují zdolat domácí Německo, aby měli jistotu postupu do čtvrtfinále. Tím by udrželi naději na účast v olympijské kvalifikaci, do které se z ME kvalifikuje pět celků.



Prvním jistým postupujícím do čtvrtfinále ze skupiny A jsou překvapivě Izraelci. Češi můžou mít teoreticky jistou účast v play off ještě před zápasem s Německem, Velká Británie by ale musela prohrát se Švédskem a poté i s Nizozemskem. Totéž by platilo, pokud by Nizozemci ze tří zápasů vyhráli už jen jednou. 

Utkání s nejslabším týmem skupiny Švédskem rozhodli Češi v první směně. Po sérii odpalů doběhli pro pět bodů a získali potřebný klid. Další bod přidali ve čtvrté směně a po dvou pak v šesté a osmé. Na nadhozu začal Jan Tomek, kterého po šesti směnách vystřídal Lukáš Hlouch a duel doházel Tomáš Duffek.

Ze skupiny B postoupila do čtvrtfinále díky čtyřem výhrám favorizovaná Itálie. Dál jde také Španělsko, který zvítězilo třikrát a jednou prohrálo.

 

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud