Woods nevyhrál turnaj už dva roky, v Austrálii skončil třetí | iSport.cz
13. listopadu 2011 • 11:51

Woods nevyhrál turnaj už dva roky, v Austrálii skončil třetí

Autor: ČTK
Tiger Woods skončil na Australian Open třetí.
TOP VIDEA
Olomouc - Sparta: Chytil přetlačil Hložka a dostal míč do sítě! 1:0 pro Sigmu Olomouc - Sparta: Chytil přetlačil Hložka a dostal míč do sítě! 1:0 pro Sigmu
SESTŘIH: Litvínov - Karlovy Vary 6:4. Gólová přestřelka dopadla lépe pro domácí, dvakrát se trefil Hübl SESTŘIH: Litvínov - Karlovy Vary 6:4. Gólová přestřelka dopadla lépe pro domácí, dvakrát se trefil Hübl
VŠECHNA VIDEA ZDE

Třetí místo obsadil na golfovém Australian Open bývalý první hráč světa Američan Tiger Woods a jeho dvouleté čekání na turnajový titul pokračuje. Prvenství v Sydney vybojoval domácí Greg Chalmers, jenž si zopakoval triumf z roku 1998. Woods za ním zaostal o dvě rány. Druhý skončil další Australan John Senden, který ve finálovém kole neudržel průběžné vedení.V polovině soutěže byl v čele Woods, ale neúspěšná sobota, kdy zahrál tři rány nad par, mu šanci na přerušení dlouhého půstu bez vítězství pokazila. "Kdyby mi dnes líp vyšly dvě jamky na poslední devítce a kdybych včera tak příšerně nepatoval, bylo by to tam," prohlásil Woods, jenž zahrál v závěru čtvrtého kola dvě bogey.

Přesto měl ze svého vystoupení radost. "Cítím se skvěle, je to prima být konečně po tak dlouhé době zase zdravý," uvedl vítěz čtrnácti turnajů kategorie major, jenž letos kvůli potížím s kolenem a achilovkou přišel o značnou část sezony. I vinou zdravotních problémů klesl ve světovém žebříčku na 58. místo.

Poslední ze svých 97 vítězství mezi profesionály získal Woods předloni právě na australské půdě na Masters v Melbourne. Pak se provalila jeho nevěra a začal strmý pád v kariéře.

Témata:  sport, golf, tiger, woods, australian, open
 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud