Triatlonistka bizarně vypadla z virtuálního závodu: Manžel je idiot | iSport.cz
6. dubna 2020 • 10:15

Triatlonistka bizarně vypadla z virtuálního závodu: Manžel je idiot

Autor: vmn
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Bohemians - Sparta: Tetteh protlačil míč za Valeše, gól musel potvrdit VAR, 0:1
Upgrade štaflí, Ďolíček obklopily plošiny! Nej výhled pro fans Sparty
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sportovci se v době zákazu soutěží snaží soutěžit aspoň na dálku ve virtuální realitě, ale musejí si zvykat na nové problémy. Triatlonistku Mirindu Carfraeovou vyřadil z cyklistického závodu manžel poté, co ji vytrhl trenažér ze zásuvky.Závody mají zrušené, tak se triatlonisté a utkali aspoň ve virtuální realitě. Ženy jely cyklistickou část na 55 mil (cca 88 kilometrů) a trojnásobná vítězka havajského Ironmana Mirinda Carfraeová byla druhá, když najednou z přenosu zmizela. I když doma normálně šlapala dál.

Za všechno mohl je jí manžel, mistr světa Tim O'Donnell. „Chtěl mě motivovat, tak mi do pokoje nesl nějaké trofeje. A u toho vykopl kabel od trenažéru ze zásuvky, je to idiot!“ zlobila se závodnice.

Carfraeová trať dojela, jenže ve výsledcích už být nemohla. Po prvotním naštvání se po chvíli oba uklidnili a O'Donnell se přímo ve facebookovém přenosu omluvil, když u stále jedoucí manželky zapózoval s cedulkou „moje chyba.

„Opravdu jsem si to užila, ale ještě to bude trvat pár dnů, než Timovi odpustím,“ smála se pak slavná triatlonistka na Instagramu. „Ze všech věcí, co se mohly pokazit, mě vykopnutí kabelku opravdu nenapadlo.“

„Špatná reklama, taky reklama,“ zareagoval manžel, o jehož nešikovnosti se píše víc než o výsledcích závodu, ten mezi ženami vyhrála Američanka Jocelyn McCauleyová.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud