Hitpoint Masters: Entropiq si zajistili nasazení v play-off. Denyk varuje před podceněním soupeřů

Poggers
League of Legends
Začít diskusi (0)

Po deseti odehraných kolech Mastercard Hitpoint Masters není pochyb o aspirantovi na celkové prvenství. Zelené masky z Entropiq si drží sérii neporazitelnosti. Jejich největšími soupeři tak mohou být sami hráči. Uvědomuje si to moc dobře i jedna z hvězd ligy denyk.

"Je vidět, že trošku podceňujeme soupeře," uvedl Petr “denyk” Haramach po 9. odehraném kole. V něm Entropiq zvítězil nad eSubou. Support zmínil, že duel s modrokrevnými nebyl úplně clean. Cíle jsou jasné. "Chceme vyhrát regural season a potom celou season a je jedno s jakým to bude skóre," dodal Haramach. 

První část jeho přání se už v podstatě vyplnila. Entropiqu stačí jedno pouhé vítězství k titulu v základní části a už teď, bez ohledu na to, mají jisté nasazení v playoffs. Zajímavé bude sledovat další sestavy “na pásce”. Na zaváhaní zelených masek čeká hned pětice týmů, které se seřadily v rozmezí recordu 6-4 (BRUTE a UNiTy) a 5-5 (Dynamo Eclot, GLORE, Parakeet Gaming).

Zbývající čtyři kola, která se vtěsnají do dvou následujících hracích týdnů tak mohou nabídnout veliká dramata, kdy se každá vítězná mapa (a tedy i zápas) budou počítat. V podstatě bez šance už teď jsou na postup do vyřazovacích bojů hráči eSuby a OGC Esports. 

Tabulku, výsledky a program Mastercard Hitpoint Masters můžete sledovat na oficiálním webu soutěže.

Začít diskuzi

Doporučujeme

Načíst další články

Články z jiných titulů