19. srpna 2015 • 10:00

Galavečer MMA poprvé v Dobříši! Představí se Skalník i Hořejší

Autor:
TOP VIDEA
Česká výprava je třetí nejpočetnější v historii. Účast mohla být ještě vyšší, lituje Kejval Česká výprava je třetí nejpočetnější v historii. Účast mohla být ještě vyšší, lituje Kejval
Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ve sportovní hale v Dobříši se příznivci bojových sportů dočkají galavečera v MMA. Na začátku září (4.9.) budou mít možnost sledovat drsné souboje na vlastní oči. „MMA je v Česku sportem, kterému patří budoucnost. Už teď je tady velmi populární, ale stále se to nedá srovnávat s tím, co se kolem MMA děje například v USA. Tam je tento druh zápasu už dlouho suverénně nejpopulárnějším bojovým sportem ze všech, před několika lety se dostalo i před box, což se nikdy žádnému jinému bojovému sportu nepovedlo," vysvětluje Michal Hamršmíd prezident GCF, jedna z hlavních MMA organizací v České republice.Podle Hamršmída diváci na MMA oceňují především to, že většina zápasů končí před limitem a neustále se v průběhu boje něco děje, že to není jen nudné taktické uhýbání, které je bohužel nyní často k vidění třeba právě v boxu.

V Dobříši v rámci galavečera, jenž nese název Fight Night, vystoupí i několik známých borců z regionu. Jedním z nich je dobříšský Ondřej Skalník, jenž je známým zápasníkem pražského Penta Gymu a na svém kontě má několik zajímavých mezinárodních skalpů.

1080p 720p 480p 360p 240p
<p>Ve sportovní hale v Dobříši se příznivci bojových sportů dočkají galavečera v MMA. Na začátku září (4.9.) budou mít možnost sledovat drsné souboje na vlastní oči. „MMA je v Česku sportem, kterému patří budoucnost. Už teď je tady velmi populární, ale stále se to nedá srovnávat s tím, co se kolem MMA děje například v USA. Tam je tento druh zápasu už dlouho suverénně nejpopulárnějším bojovým sportem ze všech, před několika lety se dostalo i před box, což se nikdy žádnému jinému bojovému sportu nepovedlo," vysvětluje Michal Hamršmíd prezident GCF, jedna z hlavních MMA organizací v České republice.</p> <div style="position: fixed; left: -99999px; top: -99999px;">Ve sportovní hale v Dobříši se příznivci bojových sportů dočkají galavečera v MMA. Na začátku září (4.9.) budou mít možnost sledovat drsné souboje na vlastní oči. „MMA je v Česku sportem, kterému patří budoucnost. Už teď je tady velmi populární, ale stále se to nedá srovnávat s tím, co se kolem MMA děje například v USA. Tam je tento druh zápasu už dlouho suverénně nejpopulárnějším bojovým sportem ze všech, před několika lety se dostalo i před box, což se nikdy žádnému jinému bojovému sportu nepovedlo," vysvětluje Michal Hamršmíd prezident GCF, jedna z hlavních MMA organizací v České republice.<br /><br />Více na <a href="http://isport.blesk.cz/clanek/ostatni/244297/galavecer-mma-poprve-v-dobrisi-predstavi-se-skalnik-i-horejsi.html?utm_source=isport.cz&amp;utm_medium=copy">http://isport.blesk.cz/clanek/ostatni/244297/galavecer-mma-poprve-v-dobrisi-predstavi-se-skalnik-i-horejsi.html?utm_source=isport.cz&amp;utm_medium=copy</a></div>
Už v pátek! Na galavečer MMA s názvem Fight Night se představí i Skalník

„Jsem rád, že se konečně podařilo MMA turnaj přivézt i do mého domovského města. Věřím, že lidem ukážeme, jak je tenhle sport zábavný a vzrušující. A taky doufám, že mě přijde podpořit plná hala a snad neudělám Dobříši v kleci ostudu,“ říká absolvent Ondřej Skalník, jehož soupeřem bude polský Kamil Salwa.

Vedle něj se představí ještě jeden dobříšský bojovník a to Michal Hořejší. Další zástupce regionu je z Příbrami, kde je díky tradičnímu Back in the Fight, které tam již několik pořádají Petr Větrovský a Ladislav Erdélyi, MMA velmi oblíbené. Za toto hornické město bude bojovat Jan Janka. Osmnáctiletý benjamínek, který stihl již několik zápasů, dokázal zvítězit v i v mezinárodním zápase a nově je také druhým vicemistrem republiky v kategorii mužů.

To bude bitva! Galavečer MMA s názvem Fight Night bude poprvé v Dobříši

„Každý zápas je pro mě novou výzvou a na Dobříši tomu nebude jinak. Se svým trenérem Ladislavem Erdélyim tvrdě trénujeme a věřím, že budu v září skvěle připravený,“ okomentoval.

Na fightcard však nenaleznete jen borce z regionu, ale tahákem bude jistě také zápas známého Michala Lebdušky, jehož bude čekat taktéž mezinárodní zápas, protože v kleci se mu postaví polský Balezj Majdan. I přesto, že MMA bude mít v Dobříši premiéru, tak podle fightcard se nudit rozhodně nebudete.

Drsné bitvy v MMA: Martin Šolc vyhrál boj i se zlomenou rukou

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, mma, bojové sporty
 Klasická verze
Mobilní verze