Prodlouženo. Formule 1 budou závodit v Baku nejméně do roku 2023 | iSport.cz
5. února 2019 • 10:09

Prodlouženo. Formule 1 budou závodit v Baku nejméně do roku 2023

Autor: ČTK
Trať v Baku je velice pěkná
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Formule 1 budou v rámci mistrovství světa závodit na okruhu v Baku nejméně do roku 2023. Vedení F1 s organizátory prodloužilo smlouvu dnes o tři roky, zatím se v Baku odjely tři Velké ceny: první v roce 2016 jako Grand Prix Evropy, další dvě už jako Velká cena Ázerbájdžánu."Za krátkou dobu se tento závod stal jedním z nejpopulárnějších v sezoně. Pokaždé nabídl strhující boje i úžasnou podívanou," řekl na tiskové konferenci v Baku šéf seriálu Chase Carey.

Premiérovou tamní Grand Prix vyhrál Němec Nico Rosberg s mercedesem, předloni triumfoval Australan Daniel Ricciardo z Red Bullu a loni pozdější šampion Lewis Hamilton z Mercedesu. Letos budou formule v Ázerbájdžánu závodit 28. dubna.

 

MS v ragby

 

MS v ragby 2019 (20. 9. - 2. 11. 2019, Japonsko)
Program Program play-off Speciál k MS Pravidla a slovník pojmů

Články odjinud


Články odjinud