Tyto skvosty zůstanou až do června ve skříni. Podívejte se na helmy pilotů F1 | iSport.cz
23. března 2020 • 21:05

Tyto skvosty zůstanou až do června ve skříni. Podívejte se na helmy pilotů F1

Autor: mck
TOP VIDEA
SE SIMONOU v karanténě: Šimon Hrubec promluvil o koronaviru. V Číně média neukazují všechno, říká
Sportovci na sítích: vaření s hokejkou nebo speciální leg day
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ovládají pekelné stroje. Z krotitelů monopostů formule 1 běžně vidíte pouze hlavu, respektive helmu, které jezdce chrání. Proto si také na zajištění vizuálu povinného doplňku Hamilton a spol. najímají nejlepší designéry. Výsledkem jsou vypiplané pestrobarevné kusy s množstvím detailů. Závodníci nejslavnějšího motoristického seriálu na světě v těch nejnovějšch do vozů nasedli pouze v rámci předsezonních testů v Barceloně. Vinou koronaviru totiž odstartuje šampionát nejdříve 7. června v Baku. Prohlédněte si v GALERII helmy deseti nejlepších mužů loňské sezony pro rok 2020.Začněme u suveréna posledních sezon. Lewis Hamilton, majitel celkově šesti titulů mistra světa, nezvolil nijak extravagantní design a převládá elegance.
Začněme u suveréna posledních sezon. Lewis Hamilton, majitel celkově šesti titulů mistra světa, nezvolil nijak extravagantní design a převládá elegance.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud