Abraham byl v tréninku na VC Portugalska jedenáctý

0
Je nedotknutelnost Třince pryč? Dynamo a Spartu táhnou schovaní lídři. Překvapí Litvínov?
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?

Český motocyklový závodník Karel Abraham obsadil v královské MotoGP jedenácté místo v tréninku na nedělní Velkou cenu Portugalska. Jakub Kornfeil byl v nejslabší Moto3 v Estorilu třináctý.

Abraham na ducati, jenž v úvodních dvou závodech sezony zatím nebodoval, zajel v odpoledním rychlejším tréninku čas 1:40,207.

Na australského mistra světa Caseyho Stonera s hondou, jenž jasně vyhrál, ztratil 1,811 sekundy. V prvním pomalejším tréninku byl Abraham o jednu příčku výš.

Kornfeil na hondě, jenž před týdnem v Jerezu spadl z vedoucího místa, zaostal na 13. pozici o 2,108 vteřiny za domácím lídrem Miguelem Oliveirou. V prvním tréninku zajel jedenáctý čas.