Neuville útočí na Korsice na výhru, Ogier se posunul na třetí místo | iSport.cz
30. března 2019 • 21:30

Neuville útočí na Korsice na výhru, Ogier se posunul na třetí místo

Autor: ČTK
Thierry Neuville si ve Francii jede pro výhru
TOP VIDEA
TOP 5 extrémních sportů: sjezd aktivní sopky nebo skákání z útesu do moře
Co s ligou? LFA se bude řídit pokynem UEFA, aby se soutěže dohrály
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vicemistr světa Thierry Neuville se ve druhé etapě ujal vedení ve Francouzské rallye a na asfaltových cestách na Korsice útočí na první vítězství v sezoně. Belgický pilot Hyundaie má před závěrečnými dvěma nedělními rychlostními zkouškami na prvním místě náskok 4,5 sekundy před lídrem úvodní etapy Elfynem Evansem z Velké Británie.Za vedoucí dvojicí mají další pronásledovatelé už velký odstup. Mistr světa a obhájce loňského korsického prvenství Sébastien Ogier se po nevydařeném prvním dnu posunul na třetí místo, na Neuvillea ale ztrácí už téměř 45 sekund.

Defekt připravil o šance na lepší umístění lídra mistrovství světa Otta Tänaka. Estonec s toyotou ztratil zhruba dvě minuty a po 12 erzetách figuruje na šesté příčce.

Výsledky:

1. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) 2:56:5,0, 2. Evans, Martin (Brit./Ford Fiesta) -4,5, 3. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C3) -44,8, 4. Sordo, Del Barrio (Šp./Hyundai i20) -49,9, 5. Suninen, Salminen (Fin./Ford Fiesta) -1:32,1, 6. Tänak, Järveoja (Est./Toyota Yaris) -1:54,5.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud