4. ledna 2014 • 22:31

Natáčel přítelkyni, zachytil osudný pád Schumachera. Jel pomalu, tvrdí svědek

Autor: rjm
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dohady o tom, co se stalo Michaelu Schumacherovi, sedminásobnému mistrovi světa formule před pár dny na sjezdovce při lyžování, budou možná brzy pryč. Tragickou nehodu, po níž pětačtyřicetiletý Němec leží v kritickém stavu v nemocnici a bojuje o život, totiž nejspíš natočil náhodou svým telefonem německý turista.Muž, který údajně natáčel svou přítelkyni, pochopitelně netušil, že zachytí nehodu bývalé hvězdy F1. Ale na nahrávce je viditelný lyžař, který jede v hlubokém sněhu a po několika sekundách padá. Podle očitých svědků by to mohl být právě Michael Schumacher.

Očitý svědek události tvrdí, že „Schumi“ nejel rychle, určitě nezávodil. „Řekl bych, že jel tak rychlostí dvacet kilometrů za hodinu,“ prohlásil svědek pro magazín Spiegel.

To by potvrzovalo předchozí tvrzení manažerky Michaela Schumachera Sabine Kehmové. Ta už v úterý prohlásila, že přilba, kterou měl bývalý pilot F1 na sobě, je sice rozbitá, ale to ještě neznamená, že Schumacher boural ve velké rychlosti. „Nejel moc rychle,“ prohlásila Kehmová.

Co na první pohled vypadalo jako hazard, byla ve skutečnosti záchranná jízda. Schumacher měl pomáhat dceři kamaráda.
Co na první pohled vypadalo jako hazard, byla ve skutečnosti záchranná jízda. Schumacher měl pomáhat dceři kamaráda.

Očitý svědek celé události chce dát nahrávku k dispozici úřadu státního zástupce ve Francii. Až se tak stane, mohlo by být jasno, proč došlo k tragickému karambolu.

Policie už má k dispozici kameru, kterou měl na helmě sám Schumacher a podle všeho tak natočil svůj vlastní osudný pád.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud