12. července 2014 • 20:55

Pomalu, ale dělá pokroky! Schumacherova manželka poprvé promluvila

Autor:
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Rosického sako, tanec s ježkem a žvýkačka, která nezaskočí LIGA NARUBY: Rosického sako, tanec s ježkem a žvýkačka, která nezaskočí
13. den na ZOH: Francouz jako Hašek, dejá vu z Nagana a noční můra Ester 13. den na ZOH: Francouz jako Hašek, dejá vu z Nagana a noční můra Ester
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jde to pomalu, ale stav Michaela Schumachera se zlepšuje! Manželka legendárního pilota formule 1 Corinna poprvé od jeho vážné nehody promluvila s novináři.Corinna Schumacherová, která strávila se svým manželem každý den od osudového pádu na lyžích ve francouzských Alpách, se už také poprvé ukázala na veřejnosti a i podle jejího úsměvu se zdá, že Michaelova rekonvalescence pokračuje tak, jak má.

„Zlepšuje se to. Samozřejmě to jde pomalu, ale v každém případě dělá pokroky,“ řekla Corinna německému magazínu Neue Post.

Schumacher se vážně zranil těsně před silvestrem, život mu po pádu na hlavu nejspíš zachránila helma. Poslední měsíce strávil v kómatu na neurochirurgické klinice v Grenoblu.

Ideální pár. Michael Schumacher s manželkou Corinnou. Ta mu teď dává naději na život
Ideální pár. Michael Schumacher s manželkou Corinnou. Ta mu teď dává naději na život

Před necelý měsícem přišla zpráva, že se konečně probouzí z umělého spánku a dokonce dokáže komunikovat se svým okolím, i když zatím jen pomocí pohybu očí. Pak byl sedminásobný mistr světa převezen do Švýcarska na rehabilitační kliniku poblíž svého bydliště v Lausanne.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze