17. února 2018 • 13:57

Pilát skončil pátý v závodě MS ve freestyle motokrosu, Podmol byl šestý

Freestyle motokrosař Libor Podmol vstoupil do nové sezony čtvrtým místem v úvodním závodu mistrovství světa v Basileji.
Má pozice ve Slavii? Už není tak silná jako dřív, říká kapitán Škoda Má pozice ve Slavii? Už není tak silná jako dřív, říká kapitán Škoda
Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem

Petr Pilát skončil pátý v závodě mistrovství světa ve freestyle motokrosu v Berlíně a vylepšil sedmé místo z úvodního klání v Basileji, kde v šestičlenném finále chyběl. Libor Podmol na čtvrté místo ze Švýcarska navázal v německé metropoli šestou příčkou a v pořadí šampionátu udržel čtvrtou pozici. Pilát je hned za ním pátý.

Druhé vítězství v sezoně vybojoval úřadující mistr světa Maikel Melero ze Španělska. Hrdinou pátečního večera byl ale domácí talent Luc Ackermann, který nadšenému publiku předvedl ve finále dvojité salto vzad a ve dvaceti letech to v seriálu Night of the Jumps zvládl jako úplně první jezdec. Ve finálové jízdě ale také vynechal z časových důvodů jeden trik, takže po předchozím triumfu v kvalifikaci skončil druhý a stejné pořadí mu patří celkově.

Dnes večer je v Berlíně na programu hned třetí závod šampionátu.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.