7. srpna 2021 • 19:55

Ahoj Kaapo! Finalistka Mäki volala domů, k telefonu dostala i „druhé dítě“

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
5
TOP VIDEA
Jílek a Saňák o zklamání ve Spartě, tajném cíli v Olomouci a trenérském orgasmu
Nejrychlejší Čech na lyžích! Z kopce se řítil 248 km/h a překonal legendu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kvůli olympijskému snu musela na čas opustit svého teprve v lednu narozeného synka. Teď už se olympijská finalistka Kristiina Mäki nemůže dočkat, až se k němu vrátí. Návrat z Tokia je na programu v neděli odpoledne, ještě před tím se atletka s finskými kořeny se svými blízkými spojila aspoň po telefonu. A czechteam.tv byla u toho...„Ahoj Kaapí!“ nemohla se Mäki vynadívat na svého malého syna, který se partnerce dalšího běžce Filipa Sasínka narodil na začátku ledna. „Už se těším domů... Včera už to bylo trochu unavený, už to moc nejelo,“ popisovala v hovoru domů.

„Vůbec nevadí, Kristýnko, pro nás jsi hrdinka, to co jsi dokázala, je naprosto úžasné,“ slyšela ale chválu od tchána. „Zapíjeli jsme to tady, dívali jsme se na plátně, měli jsme tu spoustu lidí a slavili jsme...“ přiznal ještě Sasínkův tatínek.

OH naruby: kdo v Tokiu nejvíc zaujal a kdo měl nejlepší hlášku ze všech
Video se připravuje ...

Mäki ještě přišel pozdravit i její pes Billy, což je shodou okolností japonská rasa Shiba-Inu... „Moje druhé dítě,“ smále se běžkyně na chlupáče, který se hrnul obrazovce telefonu.

„Bylo to rozběhlý stejně jako ve středu, ale někdy po těch dvou kolech už to začlo být dost...“ popisovala Mäki průběh finále, v němž skončila na posledním třináctém místě. „Strašně mi vytuhly ruce. Trenér mi říkal, že jak je ta příprava kratší, tak člověk neuběhne tři závody v pěti dnech, jak by si představoval,“ konstatovala mílařka, která v semifinále fantasticky zlepšila český rekord.

Vstoupit do diskuse
5
Články odjinud


Články odjinud