Program LOH Tokio 2020: kdy sledovat Čechy na olympiádě v akci? | iSport.cz
3. března 2020 • 16:38

Program olympiády v Tokiu: Vrcholy her i Češi v akci na LOH 2020

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Sparta trénuje na ledě už i s Horákem. Bude na něj spoléhat. Koho chce do lajny?
Návraty reprezentantů: Pražská “S” cílí na velká jména
VŠECHNA VIDEA ZDE

Letní olympijské hry v Tokiu byly kvůli koronavirové pandemii o rok odloženy. Níže proto zatím naleznete původní program pro rok 2020, který budeme aktualizovat hned, jak bude znám kompletní program olympiády v roce 2021. Pokud budete chtít v průběhu olympiády sledovat české sportovce živě, ve většině případů si budete muset přivstat. Dění v Tokiu totiž každý den začíná už kolem půlnoci SEČ.



Pátek 24. července 2020

čas sport disciplína fáze
12:00-15:00 ZAHAJOVACÍ CEREMONIÁL LOH 2020
01:00-07:00 lukostřelba ženy a muži kvalifikace
00:30-04:10 veslování ženy a muži skif (Synek, Topinková Knapková)
ženy a muži dvojskif
ženy a muži párová čtyřka
kvalifikace

Sobota 25. července 2020

čas sport disciplína fáze
00:30-08:30 sportovní střelba ženy 10m vzduchová puška
muži 10m vzduchová pistole
kvalifikace
finále
00:30-04:30 veslování muži a ženy skif (opravy)
muži a ženy dvojskif (opravy)
muži a ženy dvojka bez kormidelníka
muži a ženy dvojskif lehkých vah
muži a ženy čtyřka bez kormidelníka
opravy
rozjížďky
01:00-06:30
10:00-14:00
badminton muži a ženy dvouhra
muži a ženy čtyřhra
smíšená čtyřhra
základní skupiny
01:00-04:50
07:00-09:50
12:00-14:50
plážový volejbal muži a ženy základní skupiny
01:00-07:40
09:30-13:30
šerm ženy kord
muži šavle
1. kolo až finále
01:00-15:00 házená muži (6 zápasů) základní skupiny
01:00-04:45
06:15-09:15
11:30-14:30
stolní tenis muži dvouhra
ženy dvouhra
smíšená čtyřhra
1. kolo
01:00-04:50
06:20-10:10
11:40-15:30
volejbal muži (skupina A, skupina B)
Itálie - Kanada, Brazílie - Tunisko
Japonsko - Venezuela, Rusko - Argentina
Polsko - Írán, USA - Francie
základní skupiny
01:20-07:00 vzpírání ženy do 49 kg  
01:30-04:05
06:15-09:25
lukostřelba smíšené týmy play-off až finále
01:30-05:15
02:00-05:45
10:30-14:15
11:00-14:45
pozemní hokej muži sk. A (Japonsko - Austrálie), sk. B (Nizozemsko - Belgie)
muži sk. A (Nový Zéland - Indie, Argentina - Španělsko)
muži sk. B (V. Británie - JAR), ženy sk. A (Nizozemsko - Indie)
muži sk. B (Kanada - Německo), ženy sk. A (Irsko - JAR)
základní skupiny
02:00-14:00 sportovní gymnastika muži víceboj kvalifikace
02:00-08:30
12:00-14:00
softball ženy základní skupiny
02:00-14:40 taekwondo ženy do 49 kg
muži do 58 kg
1. kolo až finále
02:15-14:50 3x3 basketbal muži a ženy základní skupiny
03:00-12:30 box ženy pérová váha (54-57 kg)
muži velterová váha (63-69 kg)
muži polotěžká váha (75-81 kg)
muži těžká váha (81-91 kg)
1. kolo
03:00-10:15 cyklistika muži silniční závod  
03:00-11:40 judo ženy do 48 kg
muži do 60 kg
1. kolo až finále
03:00-12:00 tenis ženy a muži dvouhra
ženy a muži čtyřhra
1. kolo
06:00-13:00 vodní pólo ženy (4 zápasy) základní skupiny
08:30-14:30 fotbal ženy (6 zápasů) základní skupiny
09:00-14:00 jezdectví drezúra týmy a jednotlivci 1. den
11:00-13:30 plavání muži 400m polohový závod
ženy 100m motýlek
muži 400m volný způsob
ženy 400m polohový závod
muži 100m prsa
ženy štafeta 4x100m volně
rozplavby

Neděle 26. července 2020

čas sport disciplína fáze
23:00-8:20 surfing muži a ženy 1. kolo
2. kolo
00:30-03:10 veslování muži a ženy skif (semifinále)
muži a ženy dvojka bez kormidelníka (opravy)
muži a ženy dvojskif lehkých vah (opravy)
muži a ženy čtyřka bez kormidelníka (opravy)
muži a ženy osmiveslice (rozjížďky)
opravy
rozjížďky
semifinále
01:00-08:30 sportovní střelba ženy vzduchová pistole
muži vzduchová puška
kvalifikace
finále
01:00-08:00 sportovní střelba ženy a muži skeet kvalifikace - 1. den
01:00-04:50
07:00-09:50
12:00-14:50
plážový volejbal muži a ženy (10 zápasů) základní skupiny
01:00-08:20
10:00-14:20
šerm ženy fleret
muži kord
1. kolo až finále
01:00-15:00 házená ženy (6 zápasů) základní skupiny
01:00-05:55 skateboarding muži street  
01:00-04:50 06:20-10:10 11:40-15:30 volejbal ženy sk. B (Rusko - Itálie, USA - Argentina) ženy sk. A (Srbsko - Dom. rep.), ženy sk. B (Čína - Turecko) ženy sk. A (Japonsko - Keňa, Brazílie - Jižní Korea) základní skupiny
01:30-09:25 lukostřelba ženy soutěž družstev finále
01:30-07:00 sportovní gymnastika ženy víceboj kvalifikace
01:30-05:15
02:00-05:45
10:30-14:15
11:00-14:45
pozemní hokej ženy sk. A (V. Británie - Německo), sk. B (Japonsko - Čína)
ženy sk. B (Austrálie - Španělsko, Nový Zéland - Argentina)
muži sk. A (Indie - Austrálie, Španělsko - Nový Zéland)
muži sk. A (Japonsko - Argentina), muži sk. B (JAR - Nizozemsko)
základní skupiny
02:00-13:30 badminton muži a ženy dvouhra
muži a ženy čtyřhra
smíšená čtyřhra
základní skupiny
02:00-08:30
12:00-14:00
softball ženy (3 zápasy) základní skupiny
02:00-14:40 taekwondo ženy do 57 kg
muži do 68 kg
1. kolo až finále
02:00-04:00
06:00-09:45
12:00-14:00
stolní tenis smíšená čtyřhra (čtvrtfinále + semifinále)
muži a ženy dvouhra
2. kolo
02:00-04:00
03:40-05:40
07:20-09:20
11:00-13:00
basketbal muži (4 zápasy) základní skupiny
02:00-13:00 vodní pólo muži (6 zápasů) základní skupiny
02:15-14:50 3x3 basketbal muži a ženy (16 zápasů) základní skupiny
02:30-04:30 plavání muži 400m polohový závod
muži 400m volný způsob
ženy štafeta 4x100m volně
finále
02:30-04:30 plavání ženy 100m motýlek
muži 100m prsa
semifinále
03:00-12:45 box ženy muší váha (48-51 kg)
ženy velterová váha (64-69 kg)
muži střední váha (69-75 kg)
muži supertěžká váha (91 kg +)
1. kolo
03:00-11:40 judo ženy do 52 kg
muži do 66 kg
1. kolo až finále
03:00-12:00 tenis ženy a muži dvouhra
ženy a muži čtyřhra
1. kolo
03:50-14:00 vzpírání muži do 61 a 67 kg  
04:00-10:00 jachting ženy třídy RS-X, Laser Radial
muži třídy RS:X, Laser
 
05:00-08:45 vodní slalom ženy K1
muži C1
rozjížďky
05:00-09:35 cyklistika ženy silniční závod  
07:00-08:00 skoky do vody ženy 3m prkno finále
09:00-14:00 jezdectví drezúra týmy a jednotlivci 2. den
11:00-13:30 plavání ženy 100m znak
muži 200m volný způsob
ženy 100m prsa
muži 100m znak
ženy 400m volný způsob
muži štafeta 4x100m volně
rozplavby

Pondělí 27. července 2020

čas sport disciplína fáze
22:30-01:00 triatlon muži  
23:00-08:40 surfing muži a ženy 3. kolo
00:30-02:50 veslování muži a ženy skif (čtvrtfinále)
muži a ženy dvojskif (semifinále)
muži a ženy párová čtyřka (opravy)
opravy
čtvrtfinále
semifinále
01:00-04:00
08:30-11:30
rugby muži (12 zápasů) základní skupiny
01:00-08:00 sportovní střelba ženy a muži skeet kvalifikace
finále
01:00-04:50
07:00-09:50
12:00-14:50
plážový volejbal muži a ženy (10 zápasů) základní skupiny
01:00-08:20
10:00-14:20
šerm ženy šavle
muži fleret
1. kolo až finále
01:00-15:00 házená muži (6 zápasů) základní skupiny
01:00-05:55 skateboarding ženy street  
01:00-04:50 06:20-10:10 11:40-15:30 volejbal muži sk. A (Írán - Venezuela), muži sk. B (USA - Rusko)
muži sk. A (Polsko - Itálie), muži sk. B (Francie - Tunisko)
muži sk. A (Japonsko - Kanada), muži sk. B (Brazílie - Argentina)
základní skupiny
01:30-09:25 lukostřelba muži soutěž družstev finále
01:30-05:15
02:00-05:45
10:30-14:15
11:00-14:45
pozemní hokej muži sk. B (Německo - Belgie, V. Británie - Kanada)
ženy sk. A (Nizozemsko - Irsko), sk. B (Austrálie - Čína)
ženy sk. A (JAR - V. Británie), sk. B (Japonsko - Nový Zéland)
ženy sk. B (Argentina - Španělsko), sk. A (Německo - Indie)
základní skupiny
02:00-13:30 badminton muži a ženy dvouhra
muži a ženy čtyřhra
smíšená čtyřhra
základní skupiny
02:00-08:30
12:00-14:00
softball ženy (3 zápasy) základní skupiny
02:00-14:40 taekwondo ženy do 67 kg
muži do 80 kg
1. kolo až finále
02:00-05:00
06:30-09:30
12:00-14:10
stolní tenis smíšená čtyřhra (o 3. místo + finále)
muži a ženy dvouhra
2. kolo
3. kolo
02:00-04:00
03:40-05:40
07:20-09:20
11:00-13:00
basketbal ženy (4 zápasy) základní skupiny
02:15-14:50 3x3 basketbal muži a ženy (16 zápasů) základní skupiny
02:30-04:30 plavání muži 100m znak
ženy 100m znak
muži 200m volný způsob
ženy 100m prsa
semifinále
02:30-04:30 plavání ženy 100m motýlek
muži 100m prsa
ženy 400m volný způsob
muži štafeta 4x100m volně
finále
03:00-12:45 box ženy pérová váha (54-57 kg)
muži pérová váha (52-57 kg)
muži velterová váha (63-69 kg)
1. kolo
2. kolo
03:00-11:40 judo ženy do 57 kg
muži do 73 kg
1. kolo až finále
03:00-12:00 tenis ženy a muži dvouhra
ženy a muži čtyřhra
2. kolo
04:00-10:00 jachting ženy třídy RS-X, Laser Radial
muži třídy RS:X, Laser
 
05:50-14:00 vzpírání ženy do 55 kg  
06:00-08:45 vodní slalom muži C1 semifinále
finále
06:00-13:00 vodní pólo ženy (4 zápasy) základní skupiny
07:00-09:00 cyklistika muži horská kola  
07:00-08:00 skoky do vody muži 10m věž finále
11:00-13:30 plavání ženy 200m volný způsob
muži 200m motýlek 
ženy 200m polohový závod 
ženy 1 500m volný způsob
rozplavby
11:45-14:00 sportovní gymnastika muži týmová soutěž finále

Úterý 28. července 2020

čas sport disciplína fáze
22:30-01:05 triatlon ženy  
23:00-06:20 surfing muži a ženy čtvrtfinále
semifinále
00:30-03:55 veslování muži a ženy dvojskif lehkých vah (semifinále)
muži a ženy čtyřka bez kormidelníka (finále)
muži a ženy párová čtyřka (semifinále)
semifinále
finále
01:00-04:00
08:30-11:30
rugby muži (12 zápasů) základní skupiny
čtvrtfinále
01:00-08:30 sportovní střelba mix 10m vzduchová pistole
mix 10m vzduchová puška
kvalifikace
finále
01:00-04:50
07:00-09:50
12:00-14:50
plážový volejbal muži a ženy (10 zápasů) základní skupiny
01:00-15:00 házená ženy (6 zápasů) základní skupiny
01:00-04:50 06:20-10:10 11:40-15:30 volejbal ženy sk. B (Rusko - Argentina, Čína - USA)
ženy sk. A (Japonsko - Srbsko), sk. B (Itálie - Turecko)
ženy sk. A (Brazílie - Dom. rep., Jižní Korea - Keňa)
základní skupiny
01:30-05:25
08:00-11:55
lukostřelba muži a ženy jednotlivci 1. kolo
2. kolo
01:30-05:15
02:00-05:45
10:30-14:15
pozemní hokej muži sk. A (Argentina - Austrálie, Japonsko - Nový Zéland)
muži sk. A (Indie - Španělsko), sk. B (Německo - V. Británie)
muži sk. B (JAR - Belgie), sk. B (Nizozemsko - Kanada)
základní skupiny
02:00-13:30 badminton muži a ženy dvouhra
muži a ženy čtyřhra
základní skupiny
02:00-13:00 vodní pólo muži (6 zápasů) základní skupiny
02:00-14:40 taekwondo ženy 67 kg +
muži 80 kg +
1. kolo až finále
02:00-05:00
06:30-09:30
11:30-14:30
stolní tenis muži a ženy dvouhra 3. kolo
osmifinále
02:00-12:35 šerm týmová soutěž žen kord  
02:00-04:00
03:40-05:40
07:20-09:20
11:00-13:00
basketbal ženy (4 zápasy) základní skupiny
02:30-04:30 plavání muži 100m znak
ženy 100m znak
muži 200m volný způsob
ženy 100m prsa
finále
02:30-04:30 plavání ženy 200m volný způsob
muži 200m motýlek
ženy 200m polohový závod
semifinále
03:00-12:45 box ženy velterová váha (64-69 kg)
muži lehká váha (57-63 kg)
muži polotěžká váha (75-81 kg)
3. kolo
osmifinále
03:00-11:40 judo ženy do 63 kg
muži do 81 kg
1. kolo až finále
03:00-12:00 tenis ženy dvouhra (3. kolo)
muži dvouhra (2. kolo)
ženy a muži čtyřhra (čtvrtfinále)
2. kolo
3. kolo
čtvrtfinále
03:50-14:00 vzpírání ženy do 59 a 64 kg  
04:00-10:00 jachting ženy třídy Laser Radial, 49er FX
muži třídy Laser, Finn, 49er
 
05:00-07:00
12:00-14:30
softbal ženy o 3. místo
finále
05:30-07:30
09:00-10:50
12:30-14:50
3x3 basketbal muži a ženy (12 zápasů) základní skupiny
čtvrtfinále
06:00-09:00 vodní slalom ženy K1 semifinále
finále
07:00-09:00 cyklistika ženy horská kola  
07:00-08:00 skoky do vody ženy 10m věž finále
09:30-14:55 jezdectví drezúra týmová soutěž finále
09:00-14:30 fotbal ženy (6 zápasů) základní skupiny
11:00-13:30 plavání muži 100m volný způsob
ženy 200m motýlek 
muži 200m prsa
muži 800m volný způsob
muži štafeta 4x200m volně
rozplavby
11:45-14:00 sportovní gymnastika ženy týmová soutěž finále

středa 29. července 2020

čas sport disciplína fáze
00:00-03:35 surfing muži a ženy o 3. místo
finále
00:30-03:55 veslování muži a ženy dvojskif (finále)
muži a ženy párová čtyřka (finále)
muži a ženy skif (semifinále)
muži a ženy osmiveslice (opravy)
finále
semifinále
opravy
01:00-04:00
08:30-11:00
rugby muži (12 zápasů) zápasy o umístění
01:00-08:00 sportovní střelba ženy a muži trap kvalifikace
01:00-03:50
07:00-09:50
12:00-14:50
plážový volejbal muži a ženy (9 zápasů) základní skupiny
01:00-15:00 házená muži (6 zápasů) základní skupiny
01:00-04:50 06:20-10:10 11:40-15:30 volejbal muži sk. A (Kanada - Írán), sk. B (USA - Tunisko)
muži sk. B (Argentina - Francie), sk. A (Polsko - Venezuela)
muži sk. A (Japonsko - Itálie), sk. B (Brazílie - Rusko)
základní skupiny
01:30-05:25
08:00-11:55
lukostřelba muži a ženy jednotlivci 3. kolo
osmifinále
01:30-05:15
02:00-05:45
10:30-14:15
11:00-14:45
pozemní hokej ženy sk. A (Nizozemsko - JAR), sk. B (Španělsko - Nový Zéland)
ženy sk. A (Indie - V. Británie, Německo - Irsko)
ženy sk. B (Japonsko - Austrálie), muži sk. A (Japonsko - Španělsko)
ženy sk. B (Argentina - Čína), muži sk. A (Austrálie - Nový Zéland)
základní skupiny
01:00-13:30 badminton muži a ženy dvouhra
smíšená čtyřhra (čtvrtfinále)
základní skupiny
02:00-05:00
07:00-10:00
12:00-14:00
stolní tenis muži a ženy dvouhra čtvrtfinále
02:00-12:35 šerm týmová soutěž muži šavle  
02:00-04:00
03:40-05:40
07:20-09:20
11:00-13:00
basketbal muži (4 zápasy) základní skupiny
02:30-04:30 plavání ženy 200m volný způsob
muži 200m motýlek
ženy 200m polohový závod
ženy 1 500m volný způsob
muži štafeta 4x200m volně
finále
02:30-04:30 plavání muži 100m volný způsob
ženy 200m motýlek
muži 200m prsa
semifinále
03:00-12:45 box ženy pérová váha (54-57 kg)
ženy lehká váha (57-60 kg)
ženy střední váha (69-75 kg)
muži muší váha (49-52 kg)
3. kolo
osmifinále
03:00-11:40 judo ženy do 70 kg
muži do 90 kg
1. kolo až finále
03:00-12:00 tenis ženy dvouhra (čtvrtfinále)
muži dvouhra (3. kolo)
ženy čtyřhra (čtvrtfinále)
muži čtyřhra (semifinále)
smíšená čtyřhra (1. kolo)
1. kolo
3. kolo
čtvrtfinále
semifinále
03:30-09:20 cyklistika muži a ženy časovka  
04:00-07:00 baseball muži základní skupiny
04:00-10:00 jachting ženy třídy RS:X, 470, 49er FX
muži třídy RS:X, Finn, 470, 49er
smíšená třída Nacra 17
 
05:00-08:45 vodní slalom ženy C1
muži K1
rozjížďky
05:50-14:00 vzpírání muži do 73 kg finále
06:00-13:00 vodní pólo ženy (4 zápasy) základní skupiny
07:00-08:00 skoky do vody muži 3m prkno finále
09:00-15:25 3x3 basketbal muži a ženy semifinále
o 3. místo
finále
09:00-14:30 fotbal muži (8 zápasů)  
09:30-13:25 jezdectví drezúra jednotlivci finále
11:00-13:30 plavání ženy 100m volný způsob
muži 200m znak 
ženy 200m prsa
muži 200m polohový závod
ženy štafeta 4x200m volně
rozplavby
11:15-14:00 sportovní gymnastika muži víceboj finále

čtvrtek 30. července 2020

čas sport disciplína fáze
23:30-07:30 golf muži 1. kolo
00:30-03:55 veslování muži a ženy dvojskif lehkých vah (finále)
muži a ženy dvojka bez kormidelníka (finále)
finále
01:00-04:00
08:30-11:30
rugby ženy (12 zápasů) zápasy o umístění
01:00-04:45 sportovní střelba ženy 25m rychlopalná pistole kvalifikace
01:00-08:55 sportovní střelba ženy a muži trap kvalifikace
finále
01:00-03:50
07:00-09:50
12:00-14:50
plážový volejbal muži a ženy (9 zápasů) základní skupiny
01:00-15:00 házená ženy (6 zápasů) základní skupiny
01:00-04:50 06:20-10:10 11:40-15:30 volejbal ženy sk. B (Itálie - Argentina), sk. A (Jižní Korea - Dom. rep.)
ženy sk. A (Srbsko - Keňa), sk. B (Čína - Rusko)
ženy sk. A (Japonsko - Brazlie), sk. B (USA - Turecko)
základní skupiny
01:00-13:25 šerm ženy týmová soutěž fleret  
01:30-05:25
08:00-10:40
lukostřelba muži a ženy jednotlivci 3. kolo
osmifinále
01:30-05:15
02:00-05:45
10:30-14:15
11:00-14:45
pozemní hokej muži sk. A (Indie - Argentina), sk. B (JAR - Německo)
muži sk. B (Belgie - Kanada, Nizozemsko - V. Británie)
ženy sk. B (Japonsko - Argentina, Španělsko, Čína)
ženy sk. A (V. Británie - Nizozemsko), sk. B (Austrálie - Nový Zéland)
základní skupiny
01:00-14:00 badminton muži a ženy dvouhra (osmifinále)
muži a ženy čtyřhra (čtvrtfinále)
smíšená čtyřhra (semifinále)
osmifinále
čtvrtfinále
semifinále
02:00-04:40
06:10-08:50
10:20-13:00
vodní pólo muži (6 zápasů) základní skupiny
02:00-04:00
03:40-05:40
07:20-09:20
11:00-13:00
basketbal muži (4 zápasy) základní skupiny
02:00-04:00 bikros / BMX muži a ženy čtvrtfinále
02:30-04:30 plavání muži 800m volný způsob
muži 100m volný způsob
ženy 200m motýlek
muži 200m prsa
ženy štafeta 4x200m volně
finále
02:30-04:30 plavání ženy 100m volný způsob
ženy 200m prsa
muži 200m znak
muži 200m polohový závod
semifinále
03:00-12:10 box ženy muší váha (48-51 kg)
muži pérová váha (52-57 kg)
muži střední váha (69-75 kg)
osmifinále
03:00-11:40 judo ženy do 78 kg
muži do 100 kg
1. kolo až finále
03:00-14:10 stolní tenis ženy dvouhra
muži dvouhra (semifinále)
semifinále
o 3. místo
finále
03:00-12:00 tenis ženy dvouhra (semifinále)
muži dvouhra (čtvrtfinále)
ženy čtyřhra (semifinále)
smíšená čtyřhra (čtvrtfinále)
čtvrtfinále
semifinále
04:00-10:00 jachting ženy třídy RS:X, 470, Laser Radial
muži třídy RS:X, Finn, 470, Laser
smíšená třída Nacra 17
 
06:00-08:45 vodní slalom ženy C1 semifinále
finále
11:00-14:00 baseball muži základní skupiny
11:00-13:30 plavání ženy 800m volný způsob
muži 100m motýlek 
ženy 200m znak
smíšená štafeta 4x100m polohový z.
rozplavby
11:50-14:00 sportovní gymnastika ženy víceboj finále

pátek 31. července 2020

čas sport disciplína fáze
23:30-07:30 golf muži 2. kolo
00:00-02:30
09:30-12:10
jezdectví drezúra - týmy, jednotlivci  
01:00-04:30 atletika muži 3 000m steeplechase
muži skok vysoký
muži hod diskem
ženy 800m
muži 400m překážek
ženy 100m
rozběhy
kvalifikace
01:00-03:10 veslování muži a ženy skif
muži a ženy osmiveslice
finále
01:00-04:00
08:30-11:30
rugby ženy (12 zápasů) zápasy o umístění
01:00-07:00 sportovní střelba ženy 25m rychlopalná pistole kvalifikace
finále
01:00-03:50
07:00-09:50
12:00-14:50
plážový volejbal muži a ženy (9 zápasů) základní skupiny
01:00-15:00 házená muži (6 zápasů) základní skupiny
01:00-04:50 06:20-10:10 11:40-15:30 volejbal muži sk. A (Kanada - Venezuela), sk. B (Brazílie - USA)
muži sk. A (Japonsko - Polsko), sk. B (Argentina - Tunisko)
muži sk. A (Itálie - Írán), sk. B (Rusko - Francie)
základní skupiny
01:30-03:15
06:45-09:20
lukostřelba ženy jednotlivci finále
01:30-05:15
02:00-05:45
10:30-14:15
11:00-14:45
pozemní hokej ženy sk. A (JAR - Německo, Irsko - Indie)
muži sk. A (Austrálie - Španělsko), sk. B (Kanada - JAR)
muži sk. A (Japonsko - Indie), sk. B (Německo - Nizozemsko)
muži sk. A (Argentina - Nový Zéland), sk. B (Belgie - V. Británie)
základní skupiny
01:00-13:30 badminton ženy dvouhra (čtvrtfinále)
muži čtyřhra (semifinále)
smíšená čtyřhra (o 3. místo, finále)
čtvrtfinále
semifinále
finále
02:00-12:35 šerm muži týmová soutěž kord  
02:00-04:00
03:40-05:40
07:20-09:20
11:00-13:00
basketbal ženy (4 zápasy) základní skupiny
02:00-04:20 bikros / BMX muži a ženy semifinále
finále
02:30-04:30 plavání ženy 100m volný způsob
ženy 200m prsa
muži 200m znak
muži 200m polohový závod
finále
02:30-04:30 plavání muži 100m motýlek
ženy 200m znak
semifinále
03:00-12:10 box ženy lehká váha (57-60 kg)
ženy velterová váha (64-69 kg)
muži velterová váha (63-69 kg)
muži polotěžká váha (75-81 kg)
muži těžká váha (81-91 kg)
osmifinále
čtvrtfinále
03:00-11:40 judo ženy 78 kg +
muži 100 kg +
1. kolo až finále
04:00-14:00 baseball muži základní skupiny
04:00-12:00 tenis muži dvouhra (semifinále)
muži čtyřhra (o 3. místo, finále)
smíšená čtyřhra (semifinále)
semifinále
o 3. místo
finále
04:00-10:00 jachting ženy třídy 49er FX, 470, Laser Radial
muži třídy 49er, 470, Laser
 
05:00-07:25 skoky na trampolíně ženy kvalifikace
finále
06:00-09:00 vodní slalom muži K1 semifinále
finále
06:00-13:00 vodní pólo ženy (4 zápasy) základní skupiny
07:00-09:30 skoky do vody ženy 3m prkno kvalifikace
09:00-15:00 fotbal ženy čtvrtfinále
11:00-13:30 plavání muži 50m volný způsob
ženy 50m volný způsob 
muži 1 500m volný způsob
ženy štafeta 4x100m polohový z.
muži štafeta 4x100m polohový z.
rozplavby
11:00-13:10 atletika ženy 5 000m
ženy trojskok
ženy vrh koulí
smíšená štafeta 4x400m
muži 10 000m (finále)
rozběhy
kvalifikace
12:00-14:10 stolní tenis muži dvouhra o 3. místo
finále

sobota 1. srpna 2020

čas sport disciplína fáze
23:30-07:30 golf muži 3. kolo
23:30-01:25 triatlon smíšená štafeta  
00:00-02:30 jezdectví drezúra - týmy, jednotlivci  
01:00-04:00 atletika muži skok o tyči
ženy hod diskem
muži 800m
ženy 400m překážek
ženy 100m překážek
muži 100m
rozběhy
kvalifikace
01:00-04:00
08:30-11:30
rugby ženy (12 zápasů) zápasy o umístění
01:00-06:50 sportovní střelba smíšené týmy trap kvalifikace
finále
01:00-03:50
07:00-09:50
12:00-14:50
plážový volejbal muži a ženy (9 zápasů) základní skupiny
01:00-15:00 házená ženy (6 zápasů) základní skupiny
01:00-04:50 06:20-10:10 11:40-15:30 volejbal ženy sk. A (Dom. rep. - Keňa), sk. B (Rusko - USA)
ženy sk. A (Srbsko - Brazílie), sk. B (Argentina - Turecko)
ženy sk. A (Japonsko - Jižní Korea), sk. B (Čína - Itálie)
základní skupiny
01:30-03:15
06:45-09:20
lukostřelba muži jednotlivci finále
01:30-05:15
02:00-05:45
10:30-14:15
pozemní hokej ženy sk. B (Čína - Nový Zéland, Argentina - Austrálie)
ženy sk. A (Indie - JAR), sk. B (Japonsko - Španělsko)
ženy sk. A (Německo - Nizozemsko, Irsko - V. Británie)
základní skupiny
01:00-08:00
10:00-15:00
badminton muži dvouhra (čtvrtfinále)
ženy dvouhra (semifinále)
ženy čtyřhra (semifinále)
muži čtyřhra (o 3. místo, finále)
čtvrtfinále
semifinále
finále
02:00-12:35 šerm ženy týmová soutěž šavle  
02:00-04:00
03:40-05:40
07:20-09:20
11:00-13:00
basketbal muži (4 zápasy) základní skupiny
02:00-13:00 vodní pólo muži (6 zápasů) základní skupiny
02:10-04:20 BMX muži a ženy freestyle  
02:30-04:30 plavání muži 100m motýlek
ženy 200m znak
ženy 800m volný způsob
smíšená štafeta 4x100m polohový z.
finále
02:30-04:30 plavání muži 50m volný způsob
ženy 50m volný způsob
semifinále
03:00-11:55 box ženy pérová váha (54-57 kg)
ženy střední váha (69-75 kg)
muži muší váha (48-52 kg)
muži lehká váha (57-63 kg)
osmifinále
čtvrtfinále
semifinále
03:00-11:40 judo smíšená družstva 1. kolo až finále
03:00-08:10 sportovní střelba ženy 50m, 3 pozice kvalifikace
finále
03:50-14:00 vzpírání muži do 81 a 96 kg finále
04:00-14:00 baseball muži základní skupiny
04:00-12:00 tenis muži dvouhra (o 3. místo)
ženy dvouhra (o 3. místo, finále)
ženy a muži čtyřhra (o 3. místo)
o 3. místo
finále
04:00-10:00 jachting ženy třídy 49er FX, RS:X (finále)
muži třídy 49er, Finn, RS:X (finále)
smíšená třída Nacra 17
 
05:00-07:25 skoky na trampolíně muži kvalifikace
finále
07:00-08:30 skoky do vody ženy 3m prkno semifinále
09:00-15:00 fotbal muži čtvrtfinále
11:00-13:55 atletika muži skok daleký
ženy 100m (semifinále, finále)
muži 100m
muži hod diskem (finále)
ženy 800m (semifinále)
smíšená štafeta 4x400m (finále)
rozběhy
kvalifikace
semifinále
finále

neděle 2. srpna 2020

čas sport disciplína fáze
23:30-08:00 golf muži 4. kolo
finále
23:45-03:10 jezdectví military - týmy, jednotlivci  
00:30-05:15 sportovní střelba muži 25m rychlopalná pistole kvalifikace
01:00-02:50
05:00-06:50
09:00-10:50
13:00-14:50
plážový volejbal muži a ženy (8 zápasů) osmifinále
01:00-15:00 házená muži (6 zápasů) základní skupiny
01:00-13:15 šerm muži týmová soutěž fleret  
01:00-04:50 06:20-10:10 11:40-15:30 volejbal muži sk. A (Polsko - Kanada), sk. B (Brazílie - Francie)
muži sk. A (Itálie - Venezuela), sk. B (Rusko - Tunisko)
muži sk. A (Japonsko - Írán), sk. B (USA - Argentina)
základní skupiny
01:10-04:00 atletika ženy hod kladivem
ženy 3 000m steeplechase
ženy skok daleký
ženy vrh koulí (finále)
muži 400m
rozběhy
kvalifikace
01:30-05:45
10:30-14:45
pozemní hokej muži (4 zápasy) čtvrtfinále
02:00-04:00
03:40-05:40
07:20-09:20
11:00-13:00
basketbal muži a ženy (4 zápasy) základní skupiny
02:00-14:30 stolní tenis muži a ženy týmová soutěž osmifinále
02:10-04:45 BMX muži a ženy freestyle finále
02:30-04:30 plavání muži 50m volný způsob
ženy 50m volný způsob
muži 1 500m volný způsob
ženy štafeta 4x100m polohový z.
muži štafeta 4x100m polohový z.
semifinále
03:00-11:40 box ženy muší váha (48-51 kg)
ženy pérová váha (52-57 kg)
muži velterová váha (63-69 kg)
muži střední váha (69-75 kg)
muži supertěžká váha (91 kg+)
čtvrtfinále
semifinále
03:00-11:15 zápas muži řecko-římský styl do 60 a 130 kg
ženy volný styl do 76 kg
osmifinále
čtvrtfinále
semifinále
04:00-14:00 baseball muži play-off
04:00-12:00 tenis muži dvouhra
ženy čtyřhra
smíšená čtyřhra
finále
04:00-10:00 jachting ženy třídy 470, Laser Radial (finále)
muži třídy 470, Finn, Laser (finále)
 
05:00-15:00 badminton muži dvouhra (semifinále)
ženy dvouhra (o 3. místo + finále)
semifinále
o 3. místo
finále
05:50-14:00 vzpírání ženy do 76 kg finále
06:00-13:00 vodní pólo ženy základní skupiny
07:00-08:30 skoky do vody ženy 3m prkno finále
09:00-12:00 sportovní gymnastika muži prostná
muži kůň na šíř
ženy přeskok
ženy bradla
 
11:00-13:55 atletika muži skok do výšky (finále)
muži 100m
ženy 100m překážek
ženy trojskok (finále)
muži 800m
muži 400m překážek
muži 100m (finále)
semifinále
finále

pondělí 3. srpna 2020

čas sport disciplína fáze
00:30-10:00 sportovní střelba muži 25m rychlopalná pistole
muži 50m puška, 3 pozice
kvalifikace
finále
01:00-02:50
05:00-06:50
09:00-10:50
13:00-14:50
plážový volejbal muži a ženy (8 zápasů) osmifinále
01:00-15:00 házená ženy (6 zápasů) základní skupiny
01:00-04:50 06:20-10:10 11:40-15:30 volejbal ženy sk. A (Srbsko - Jižní Korea), sk. B (USA - Itálie)
ženy sk. B (Rusko - Turecko, Čína - Argentina)
ženy sk. A (Japonsko - Dom. rep., Brazílie - Keňa)
základní skupiny
01:00-03:55 atletika muži hod kladivem
ženy 1 500m
muži skok daleký (finále)
ženy 100m překážek (finále)
ženy 200m
rozběhy
kvalifikace
01:30-05:00 rychlostní kanoistika ženy K1 200m
muži C2 1 000m
muži K1 1 000m
ženy K2 500m
rozjížďky
čtvrtfinále
01:30-05:45
10:30-14:45
pozemní hokej ženy (4 zápasy) čtvrtfinále
02:00-04:00
03:40-05:40
07:20-09:20
11:00-13:00
basketbal ženy (4 zápasy) základní skupiny
02:00-14:30 stolní tenis muži a ženy týmová soutěž osmifinále
čtvrtfinále
02:00-13:00 vodní pólo muži (6 zápasů) základní skupiny
03:00-11:15 zápas muži řecko-římský styl do 77 a 97 kg
ženy volný styl do 68 a 76 kg
osmifinále
čtvrtfinále
semifinále
finále
03:50-14:00 vzpírání ženy do 87 kg a 87 kg +  
04:00-14:00 baseball muži play-off
04:00-10:00 jachting ženy třídy 470, 49er FX (finále)
muži třídy 470, 49er (finále)
 
05:00-15:00 badminton muži dvouhra
ženy čtyřhra
o 3. místo
finále
07:00-09:30 skoky do vody muži 3m prkno kvalifikace
07:30-10:30 dráhová cyklistika ženy týmový stíhací závod
muži týmový sprint (kvalifikace)
kvalifikace až finále
09:00-11:15 sportovní gymnastika muži kruhy
muži přeskok
ženy kladina
finále
09:00-14:25 jezdectví parkur týmy a jednotlivci kvalifikace
finále
09:00-15:00 fotbal ženy semifinále
11:00-14:00 atletika ženy skok o tyči
ženy 200m
ženy hod diskem (finále)
ženy 400m překážek
muži 800m
muži 400m
muži 3 000m steeplechase (finále)
ženy 5 000m (finále)
rozběhy
kvalifikace
semifinále
finále
11:30-13:30 synchronizované plavání dvojice volná sestava kvalifikace

úterý 4. srpna 2020

čas sport disciplína fáze
01:00-02:50
13:00-14:50
plážový volejbal ženy (4 zápasy) čtvrtfinále
01:00-03:00 05:00-07:00
07:00-09:00
11:30-13:30
volejbal muži (4 zápasy) čtvrtfinále
01:00-04:25 atletika muži trojskok
muži 1 500m
ženy hod oštěpem
ženy 400m
ženy skok daleký (finále)
muži 200m
muži 400m překážek (finále)
rozběhy
kvalifikace
01:30-05:15 rychlostní kanoistika ženy K1 200m
muži C2 1 000m
muži K1 1 000m
ženy K2 500m
semifinále
finále
01:30-14:45 házená muži (4 zápasy) čtvrtfinále
02:00-04:00
03:40-05:40
07:20-09:20
11:00-13:00
basketbal muži (4 zápasy) základní skupiny
02:00-14:30 stolní tenis muži a ženy týmová soutěž čtvrtfinále
semifinále
02:00-08:30 skoky do vody muži 3m prkno semifinále
finále
02:30-04:15
11:00-12:45
pozemní hokej muži (2 zápasy) semifinále
03:00-11:15 zápas muži řecko-římský styl do 67 a 97 kg
ženy volný styl do 62 a 68 kg
osmifinále
čtvrtfinále
semifinále
finále
03:00-11:40 box muži muší váha (48-52 kg)
muži pérová váha (52-57 kg)
muži lehká váha (57-63 kg)
muži velterová váha (63-69 kg)
muži těžká váha (81-91 kg)
ženy lehká váha (57-60 kg)
ženy pérová váha (54-57 kg)
čtvrtfinále
semifinále
finále
05:50-14:00 vzpírání muži do 109 kg finále
06:00-13:00 vodní pólo ženy (4 zápasy) čtvrtfinále
06:30-08:50 jachting muži třída Finn (finále)
smíšená třída Nacra 17 (finále)
 
07:30-10:10 dráhová cyklistika ženy týmový stíhací závod
muži týmový sprint
muži týmový stíhací závod (1. kolo)
kvalifikace až finále
09:00-11:15 sportovní gymnastika muži bradla
muži hrazda
ženy prostná
finále
09:00-14:40 sportovní lezení muži kombinace kvalifikace
09:00-15:00 fotbal muži semifinále
11:00-14:45 jezdectví parkur jednotlivci kvalifikace
11:00-13:55 atletika muži 110m překážek
muži vrh koulí
muži skok o tyči (finále)
muži 5 000m
ženy hod kladivem (finále)
muži 200m
ženy 800m (finále)
ženy 200m (finále)
rozběhy
kvalifikace
semifinále
finále
11:30-13:00 synchronizované plavání dvojice technická sestava kvalifikace

středa 5. srpna 2020

čas sport disciplína fáze
23:00-02:00 dálkové plavání ženy 10km finále
23:30-07:30 golf ženy 1. kolo
01:00-02:50
13:00-14:50
plážový volejbal muži (4 zápasy) čtvrtfinále
01:00-03:00 05:00-07:00
07:00-09:00
11:30-13:30
volejbal ženy (4 zápasy) čtvrtfinále
01:00-04:25 atletika muži desetiboj (100m, skok daleký a vrh koulí)
ženy sedmiboj (100m překážek a skok vysoký)
muži 110m překážek
muži hod oštěpem
ženy 400m překážek (finále)
rozběhy
kvalifikace
finále
01:00-05:40 skateboarding ženy Park finále
01:30-04:40 rychlostní kanoistika muži K1 200m
ženy C1 200m
ženy K1 500m
muži K2 1 000m
rozjížďky
čtvrtfinále
01:30-14:45 házená ženy (4 zápasy) čtvrtfinále
02:00-04:00
03:40-05:40
07:20-09:20
11:00-13:00
basketbal ženy (4 zápasy) čtvrtfinále
02:00-14:30 stolní tenis muži a ženy týmová soutěž semifinále
02:30-04:15
11:00-12:45
pozemní hokej ženy (2 zápasy) semifinále
03:00-14:00 zápas muži řecko-římský styl do 67 a 87 kg
muži volný styl do 57 a 86 kg
ženy volný styl do 57 a 62 kg
osmifinále
čtvrtfinále
semifinále
finále
04:00-14:00 baseball muži semifinále
05:50-14:00 vzpírání muži 109 kg + finále
06:00-13:00 vodní pólo muži (4 zápasy) čtvrtfinále
06:00-08:10 box ženy muší váha (48-51 kg)
ženy velterová váha (64-69 kg)
muži polotěžká váha (75-81 kg)
muži supertěžká váha (91 kg +)
semifinále
finále
06:30-08:50 jachting muži třída 470
ženy třída 470
finále
07:00-09:30 skoky do vody ženy 10m věž kvalifikace
07:30-11:00 dráhová cyklistika muži sprint
ženy keirin
1. kolo
opravy
09:00-14:40 sportovní lezení ženy kombinace kvalifikace
10:30-14:00 atletika muži desetiboj (skok vysoký a 400m)
ženy sedmiboj (vrh koulí a 200m)
ženy 1 500m
ženy 400m
ženy 3 000m steeplechase (finále)
muži hod kladivem (finále)
muži 800m (finále)
muži 200m (finále)
semifinále
finále
11:00-13:40 jezdectví parkur jednotlivci finále
11:30-13:00 synchronizované plavání dvojice volná sestava finále

čtvrtek 6. srpna 2020

čas sport disciplína fáze
23:00-02:00 dálkové plavání muži 10km finále
23:30-07:30 golf ženy 2. kolo
01:00-02:50
13:00-14:50
plážový volejbal muži a ženy (4 zápasy) semifinále
01:00-04:25 atletika muži desetiboj (110m překážek, hod diskem, skok o tyči)
ženy sedmiboj (skok daleký, hod oštěpem)
ženy skok vysoký
ženy štafeta 4x100m
muži štafeta 4x100m
muži trojskok (finále)
muži vrh koulí (finále)
muži 110m překážek (finále)
rozběhy
kvalifikace
finále
01:00-05:40 skateboarding muži Park finále
01:30-05:05 rychlostní kanoistika muži K1 200m
ženy C1 200m
ženy K1 500m
muži K2 1 000m
semifinále
finále
02:00-08:30 skoky do vody ženy 10m věž semifinále
finále
02:00-13:40 karate ženy kata
ženy kumite do 55 kg
muži kumite do 67 kg
1. kolo až finále
02:30-04:15
11:00-12:45
pozemní hokej muži o 3. místo
finále
03:00-14:00 zápas muži volný styl do 57, 86 a 125 kg
ženy volný styl do 53 a 57 kg
osmifinále
čtvrtfinále
semifinále
finále
03:00-14:40 stolní tenis ženy týmová soutěž o 3. místo
finále
05:00-15:00 volejbal muži semifinále
05:00-11:30 moderní pětiboj muži a ženy šerm  
05:15-14:00 basketbal muži semifinále
06:00-08:10 box ženy lehká váha (57-60 kg)
muži muší váha (48-52 kg)
muži střední váha (69-75 kg)
muži pérová váha (52-57 kg)
semifinále
finále
06:00-13:00 vodní pólo ženy semifinále
zápasy o umístění
06:00-08:10 box ženy muší váha (48-51 kg)
ženy velterová váha (64-69 kg)
muži polotěžká váha (75-81 kg)
muži supertěžká váha (91 kg +)
semifinále
finále
07:30-10:50 dráhová cyklistika muži sprint
muži omnium
ženy keirin
čtvrtfinále
finále
08:30-10:05 atletika muži 20km chůze finále
09:00-12:00 fotbal ženy o 3. místo
09:00-15:00 házená muži semifinále
09:30-14:20 sportovní lezení muži kombinace finále
11:00-14:00 baseball muži semifinále
11:00-13:45 atletika muži desetiboj (hod oštěpem a 1 500m)
ženy sedmiboj (800m)
ženy skok o tyči (finále)
ženy štafeta 4x400m
muži 1 500m
muži 400m (finále)
rozběhy
semifinále
finále

pátek 7. srpna 2020

čas sport disciplína fáze
21:30-02:00 atletika muži 50km chůze finále
23:30-07:30 golf ženy 3. kolo
01:30-03:40 rychlostní kanoistika ženy C2 500m
muži C1 1 000m
ženy K4 500m
muži K4 500m
rozjížďky
čtvrtfinále
02:00-04:50 plážový volejbal ženy o 3. místo
finále
02:00-13:40 karate muži kata
muži kumite do 75 kg
ženy kumite do 61 kg
1. kolo až finále
02:20-09:45 moderní gymnastika ženy víceboj kvalifikace
02:30-04:15
11:00-13:30
pozemní hokej ženy o 3. místo
finále
03:00-14:00 zápas muži volný styl do 65, 74, 97 a 125 kg
ženy volný styl do 50 a 53 kg
osmifinále
čtvrtfinále
semifinále
finále
03:00-14:40 stolní tenis muži týmová soutěž o 3. místo
finále
03:00-06:00 fotbal ženy finále
05:00-15:00 volejbal ženy semifinále
05:15-14:00 basketbal ženy semifinále
06:00-07:40 box ženy střední váha (69-75 kg)
muži lehká váha (57-63 kg)
muži těžká váha (81-91 kg)
semifinále
finále
06:00-13:00 vodní pólo muži semifinále
zápasy o umístění
06:30-12:15 moderní pětiboj ženy (plavání, šerm, parkur, běh) finále
07:00-09:30 skoky do vody muži 10m věž kvalifikace
07:30-11:15 dráhová cyklistika ženy sprint
muži sprint
ženy madison
kvalifikace
finále
opravy
08:30-10:15 atletika ženy 20km chůze finále
09:00-15:00 házená ženy semifinále
09:30-14:20 sportovní lezení ženy kombinace finále
11:00-14:05 jezdectví týmy parkur kvalifikace
11:30-13:30 synchronizované plavání týmy technická sestava  
12:00-15:00 fotbal muži o 3. místo
12:00-14:55 atletika muži štafeta 4x400m (rozběhy)
ženy hod oštěpem
muži 5 000m
ženy 400m
ženy 1 500m
ženy štafeta 4x100m
muži štafeta 4x100m
finále

sobota 8. srpna 2020

čas sport disciplína fáze
23:00-02:15 atletika ženy maraton finále
23:30-08:00 golf ženy 4. kolo
01:30-04:50 rychlostní kanoistika ženy C2 500m
muži C1 1 000m
ženy K4 500m
muži K4 500m
semifinále
finále
01:30-10:20 vodní pólo ženy o umístění
finále
02:00-04:50 plážový volejbal muži o 3. místo
finále
02:00-08:30 skoky do vody muži 10m věž semifinále
finále
02:00-09:50 moderní gymnastika ženy víceboj kvalifikace
finále
03:30-14:30 basketbal muži (finále)
ženy
finále
o 3. místo
04:00-14:30 baseball muži o 3. místo
finále
05:30-15:45 volejbal muži o 3. místo
finále
06:00-07:55 box muži muší váha (48-52 kg)
muži střední váha (69-75 kg)
ženy muší váha (48-51 kg)
ženy velterová váha (64-69 kg)
finále
06:00-12:35 karate ženy kumite 61 kg +
muži kumite 75 kg +
1. kolo až finále
06:30-12:15 moderní pětiboj muži (plavání, šerm, parkur, běh) finále
07:30-10:25 dráhová cyklistika ženy sprint
muži keirin
muži madison
1. kolo
opravy
finále
09:00-15:30 házená muži o 3. místo
finále
10:45-14:00 zápas muži volný styl do 65 a 97 kg
ženy volný styl do 50 kg
opravy
finále
11:00-13:30 jezdectví týmy parkur finále
11:00-14:20 atletika ženy skok vysoký
muži hod oštěpem
ženy 10 000m
muži 1 500m
ženy štafeta 4x400m
muži štafeta 4x400m
finále
11:30-13:00 synchronizované plavání týmy volná sestava finále
12:30-15:30 fotbal muži finále

neděle 9. srpna 2020

čas sport disciplína fáze
23:00-01:45 atletika muži maraton finále
01:00-08:00 volejbal ženy o 3. místo
finále
01:30-10:20 vodní pólo muži o umístění
finále
02:00-05:15 dráhová cyklistika ženy omnium
ženy sprint
muži keirin
finále
03:00-09:30 házená ženy o 3. místo
finále
03:00-04:45 moderní gymnastika ženy týmy víceboj finále
03:30-06:00 basketbal ženy finále
06:00-07:55 box ženy lehká váha (57-60 kg)
ženy střední váha (69-75 kg)
muži lehká váha (57-63 kg)
muži supertěžká váha (91 kg+)
finále
12:00-15:00 SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ LOH 2020

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Hokej
Generali Česká Cup Play off NHL

Motorismus
Velká cena Brna 2020 Valašská Rally 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud